Günlük burç yorumları (14 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.11.2021 tarih ve 07:09 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (14 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (14 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (14 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 14 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay bütün bir gün boşlukta Zaten tatil günündesiniz. Ay da boşlukta, yatıp uyuyun, dinlenin, kendinize bol bol bakım yapın. Koç Etrafınızdaki şeyleri daha yakından dinleyin. İnsanları, müziği, kelimeleri ve hatta kuşları. Arada birileriyle de öpüşün iyi gelir.Boğa Çevrenizdeki insanlarla ve yerlerle bir olma hissini benimseyin. Bugün duygularınızı kapıp koyverin. Savaşmayın!İkizler Yüksek tonda moral konuşmanız bile muhtemelen işleri kontrol altına alamayacak, bu nedenle bu akıntıya kapılmamaya gayret edin.Yengeç Birisi güç oyunları oynuyor veya takımda sağlıksız rekabeti kışkırtıyor olabilir. Yakınlarınızın samimiyetine dikkat edin.Aslan İlişkideki çatlakları iyileştirmek veya mali durumunuzu gözden geçirmek için güçlü bir zaman.Başak Duygusal yenilenmeyi teşvik eden faaliyetlere odaklanmak için mükemmel durumdasınız. Bunu fark edin ve kullanın.Terazi Çok ileri gitmemeye, gerçekten istemeyeceğiniz bir şeyin peşinden koşmamaya bakın.Akrep Öz-farkındalıkla, yaşamınızın yükseltilmesi veya özel ilgi gösterilmesi gereken alanlarını keşfedebilirsiniz.Yay Yaptığınız bazı değişikliklerden dolayı birinin gözü korkabilir. Veya tehdit altında hissetmesi, sizi kaybedeceğinden endişe etmesi olasıdır.Oğlak Bugün yaşanan huzursuzluk, hayatınızda nelerin eksik olabileceğine dair ipuçları verebilir. Düşünün bunu!Kova Sıklıkla artıları ve eksileri tartıyorsunuz ve barışı korumak istemeye meyillisiniz. İyi ama herkes sizin gibi olumlu olmayabilir.Balık Yeni bir bakış açısı ortaya çıkabilir veya heyecan verici bir yoldan sapabilirsiniz. Sapmayın!

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar