Günlük burç yorumları (15 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.08.2021 tarih ve 09:25 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (15 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (15 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (15 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 15 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Saklı olan ne varsa ortaya dökülebilir. Milletin gizli kapaklı yaptığı şeyleri siz ortaya çıkarabilir, Sherlock Homes'çuluk oynayabilirsiniz. Bence yapmayın! Koç Olabildiğince konsantre olmaya bakın. Dikkat dağınıklığı sorun olabilir. Hele tatil günü ciddi bir şeylerle uğraşmak zorundaysanız iki kere dikkat!Boğa Durgun bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir. Bugünü daha çok ileride ne yapabilirim diyerek planlayarak geçirirseniz iyi olur. Millete çok karışmayın.İkizler Bugün çok fazla özel hayatınızla ilgili olarak eylemlerde bulunmamanızı tavsiye edeceğim. Çünkü kaş yapayım derken göz rahatlıkla çıkabilir.Yengeç Bugün kendinizi biraz sosyalleşme içinde bulmanızda hiçbir sakınca yok. Biraz açılmanız, insanlarla bir arada olmanız size iyi gelecektir.Aslan İyi mi, kötü mü ne olduğunu anlayamadığınız bir gün olabilir bugün. O nedenle kelimenin tam anlamıyla “koy verin gitsin!”Başak Öncelikle yediklerinize, içtiklerinize dikkat etmenizde fayda var. Tansiyon probleminiz veya kalp damar ile ilgili sıkıntılar varsa daha dikkatli olun.Terazi Sosyal çevreniz ile keyifli bir iletişim içinde olabilirsiniz. Ve fakat, özellikle internet üzerinden iletişiminizde kazalara pek müsait bir gün.Akrep Bugün yalnız kalmak isteyebilirsiniz, ama diğer yandan da “şunu yap, bu eksik,” diye rahat vermeyebilir çevreniz. Bahane uydurun, kaçın bence.Yay Sosyal çevreniz, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle keyifli bir şeyler yapıp kafanızı dağıtabilirsiniz. Sulu, dozu kaçmış şakalar yapmayın.Oğlak Olayların derinlerine inip hele kriz falan yönetmeye kalkmayın. Bugün milletin işine karışmadığınız sürece kazanan sizsiniz.Kova Hayal kırıklıklarına açık bir gün. Alınganlık diz boyu olabilir. En iyisi kendinizi yollara vurun ve yürüyün araba kullanın. Mutlu edin kendinizi.Balık Bugün iç sesinize kulak verip aklınızı manalı, manasız gezdirebilirsiniz. Kendi kendinize saçmalayın, ama dışarıya belli etmeyin yeter.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar