Günlük burç yorumları (15 Haziran 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.06.2021 tarih ve 00:15 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (15 Haziran 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (15 Haziran 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (15 Haziran 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 14 Haziran 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Yine Satürn, Uranüs ile sahnede. Bir bitmedi bu ikisinin kavgası! Bu yılın canına okuyan bu ikili özellikle bugünlerde toplumsal kargaşaya neden olabilir. Koç Aşk konusunda ve çocuklarınız varsa onlarla ilgili meselelerde gayet olumlu bir gün ama yine de ufak gerilimlere açık duruyor olabilirsiniz.Boğa Aileden gelebilecek para veya gayri menkul ile ilgili işlerinizde hareket almak isteyebilirsiniz. Ne yapacağınıza doğru karar vermeniz gerekebilir.İkizler Uzun süredir beklediğiniz olumlu haberler bugün önünüze gelebilir. Veya bu konuda olumlu ışığı görmeniz olası. Eskiden gelen işleri toparlayın.Yengeç Çok daha huzurlu hissedeceğiniz bir günden geçmeniz olası. Kendinizi toparlamak adına ve olumlu kararlar almak adına iyi bir gün diyebiliriz.Aslan Bugün abartılı tutum ve davranışlardan uzak durmanız gerekecek. Kendinizi büyük laflar ederken bulabilirsiniz. Sözcüklere dikkat!Başak İş ve kariyer, iş veren konularında pozitif bir gün; bu alanda yapmanız gerekenler, talepleriniz varsa ortaya koymanızda fayda var diyebiliriz.Terazi Olumlu anlamda gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün. Devlet daireleri ile bir işiniz varsa sadece bu konuda biraz daha dikkatli olmanız yeterli.Akrep Bugün bir şeyler kazanıp elde edeceğim derken var olanı kaybetme riskinizin de olduğunu hatırlatmak isterim. Var olanı korumanız daha iyi.Yay Devlet daireleri ile işleriniz varsa veya bu konuda bir hareketlilik içine girmeniz gerekiyorsa başlayabilirsiniz. Önceden gelen bir şeyse kesin yapın.Oğlak Arkadaşlarınızla, yakın çevrenizle gerginlikler yaşama olasılığınız hayli fazla dikkatinizi başka konulara çekerseniz daha rahat bir gün geçer diyebiliriz.Kova Ortaklık ve iş konularında daha temkinli ve daha oturaklı olmaya bakın. Bu konuda bazı abartılı taleplere maruz kalabilirsiniz. Nazikçe öteleyin.Balık Sağlık konusunda olumlu gelişmelere açık bir gün. Ve ayrıca evcil hayvanınız varsa ve onun eksiklerini toparlamak içinde iyi bir gün.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar