Günlük burç yorumları (15 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.11.2021 tarih ve 00:13 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (15 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (15 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (15 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 15 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Aşırılığa ve abartıya yatkın olabiliriz Gereksiz kibir ve ukala davranışlardan kesinlikle uzak kalmanız gereken bir gün.Koç Başkaları bugün size daha kolay güvenir ve bunu mutlu bir anlaşma takip edebilir. Siz yine de temkinli olun.Boğa Bugün daha fazla anlam aramayı tercih edebilirsiniz, ancak gerçekçi olmayan beklentilere dikkat etmelisiniz.İkizler Duygularınız hoş şekillerde yoğunlaşma eğiliminde. Küçük bağlantı kesintileri veya gecikmeler olsa bile müzakere edin.Yengeç Çizgiyi geçme konusunda anlaşmazlıklar veya belirli bir yolu izlemeniz gerekip gerekmediği konusunda endişeler olabilir.Aslan Başkalarının sizi net olarak göremeyebileceğini veya şu an için davranışlarınızı yanlış anlayabileceklerini unutmayın.Başak İşiniz, sağlığınız ve alışkanlıklarınız bugünlerde hayatınızda güçlü temalar olsa da bugün bu konularda karmaşık olabilirsiniz.Terazi Rastgele tepki vermek yerine belirsizliğinizi tanımayı hedefleyin. En büyük erdem kendinizi bilmeniz.Akrep Fikirlerinizi veya duygularınızı çok hızlı ifade etmemek daha iyi olabilir. Bunun yerine, sağduyunuzu kullanın.Yay Arzularınızı hissedin ve onlardan zevk alın, ancak gerçek olamayacak kadar ani veya aşırı güçlü olanlara karşı biraz dikkatli olun.Oğlak Bir ilişki yoluyla kendinizin gizli yönlerini keşfediyor ve bunu daha güçlü hissediyor olabilirsiniz.Kova Günün ilk yarısı muhtemelen pişmanlık veya suçluluk şeklinde belirgin bir engele rastlayabilirsiniz.Balık Güvensizlikler veya psikolojini tetikleyen noktalar, özellikle arkadaşlarınız ve sevgiliniz arasında bir soruna neden olabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar