Günlük burç yorumları (16 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.08.2021 tarih ve 00:01 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (16 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (16 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (16 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 16 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Sonunda Venüs yuvasında! Venüs Terazi burcuna, yani yönettiği alana geçiyor. Evlilik, ortaklık gibi konularda hareket alınabilir. Koç Bugün genelde zor bir gün gibi görünse de sizin için şansa dönüşecek bazı gelişmeler olabilir. Özellikle resmi dairelerle ilgili konulara dikkat edin.Boğa İkili ilişkiler konusunda özellikle bugün bir karar vermemiz gerekiyorsa biraz daha temkinli olmanızda fayda var, aceleci olmayın derim.İkizler Çalışma hayatınızda önemli bazı gelişmeler söz konusu olabilir, bu gelişmelerde dikkatli takip gerekebilir. Yakın çevrenizin yardımını isteyin.Yengeç Aşk konusunda bazı gelişmeler söz konusu olabilir, tarafsız bir gözle bakmanız gerekiyor olaylara. Başınız ağrıyabilir, aceleci olmayın.Aslan Çekirdek ailemizle ilgili olarak bugün sıkıntılı kararlar alma durumunuz söz konusu olabilir. Çok aceleci olmayın, sakin davranırsanız iyi olur.Başak Gayrimenkul konularında, taşınmak veya kiralama için çok doğru bir gün olmayabilir. O nedenle bugün vereceğiniz kararları erteleyin derim.Terazi Kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla ilgili olarak hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu olabilir. Bugün çok iletişimde bulunmamaya gayret edin derim.Akrep Maddi konuda dedikodular kulağınıza gelebilir, bunları hiç dikkate almayın ve sizin iyi bildiğiniz yolda ilerlemeye devam edin derim.Yay Kendinizi bugün iyi mi yoksa kötü mü olduğunuzu kestiremeyeceğiniz bir günde bulabilirsiniz. Her alanda, her konuda kararlarınıza dikkat edin.Oğlak Bugün doğru kararlar alabilmeniz için çok da isabetli bir gün olmayabilir. Kendinizi sürpriz gelişmelere bugün açık tutmanızda fayda var.Kova Sosyal olarak kendinizi bugün oldukça hareketli hissedebilirsiniz, maddi konularda fırsatlar çıkabilir. Dikkatinizi paraya yoğunlaştırırsanız iyi olur.Balık Bugün özellikle iş konusunda ani ve fevri kararlar almamaya gayret edin. Sabrınızı zorlayacak hareketlerde bulunabilir çevrenizdekiler.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar