Günlük burç yorumları (17 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 17.11.2021 tarih ve 07:03 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (17 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (17 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (17 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 17 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Mars – Uranüs zor bir görünüm Kazalara bugünlerde bir kere daha dikkat edin. Bir anda ortalığın karışabileceği günlerdeyiz. Koç Koşullar, özellikle zekâ, fikirler ve inançlarla ilgili olarak, sizi neredeyse kızdırıyor veya gömülü hayal kırıklığını tetikliyor gibi görünebilir.Boğa İş yerinde aksamalar veya verimliliği engelleyen ufak bir sağlık sorunu olabilir. Kendinize dikkat edin olur mu?İkizler Kaynaklarınız ve yetenekleriniz hakkında yeni bir anlayış kazanabilirsiniz. Bu özellik varlığınızı ve gücünüzü artırabilir.Yengeç Bir şeylerin eksik olduğunu ya da gitmediğini hissedebilirsiniz. Şu hayatta ne tamam ki? Rahat verin kendinize.Aslan Bugün, ilişkileriniz, bağlılıklarınız ve bağımsızlık duygularınızla mücadele ediyor olabilirsinizBaşak Gün ilerledikçe, hatalardan ders almayı çok daha kolay bulursunuz. Enerjinizi özel bir şeye harcamak için iyi bir zaman.Terazi İşleri biraz sarsmak ve farklı bir şey yapmak isteyebilirsiniz ve bu memnuniyetsizlik anlamlı gelişmelere yol açabilir.Akrep Masaj, egzersiz veya vücudunuzdaki enerji akışını serbest bırakmaya yardımcı olan diğer çabalar bugün iyi gelebilir.Yay Başkalarıyla ortak bir amaç için çalışmak veya entelektüel bağlantıları teşvik etmek için iyi bir zaman olabilir.Oğlak Özellikle ortaklıklarla ilgili bir durumu net olarak göremeyebilirsiniz. Stres karşısında normalden biraz daha savunmasız kalabilirsiniz.Kova Başkalarına pratik düzeyde yardım edebiliyorsanız, neredeyse her türlü zorluk veya sorunu üstlenmeye hazırsınız demektir bugün.Balık Daha kendinden emin bir zihin çerçevesine geçmeden önce bugün korku veya güvensizlik yaşayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar