Günlük burç yorumları (18 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 18.08.2021 tarih ve 04:33 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (18 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (18 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (18 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 18 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Jüpiter, koskoca Güneş’e kafa tutuyor. Aşırılıklara açık bir gün. Şişkin egolarıyla, çok bilmiş tipler sizi sinir edebilir. Muhatap olmayın derim. Koç Kariyerinizle ilgili bazı beklentiler söz konusu olabilir. Bu beklentilerinizi çevrenizde çok fazla paylaşmamaya bugün gayret edin derim.Boğa Hukuki konularda ufak tefek sıkıntılar yaşamanız muhtemel ne olursa olsun kendinize iyi bir danışman, avukat bulmanız çok iyi olacaktır.İkizler İlişkiler konusunda kendinizi daha güvenli hissedebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz bu konu ile ilgili olarak çevrenizle uyumlu olun.Yengeç Çalışma hayatınızda kararsızlıklar ve problemler gün yüzüne çıkabilir; iş arkadaşlarınızın samimiyetine bir kere daha dikkat etmenizde fayda var.Aslan Aşk ilişkilerinde olumlu gelişmeler neden olmasın? Uzun süredir yüreğinizin çarptıran insanla olumlu gelişmeler olabilir.Başak Taşınmayı düşünüyorsanız veya yeni bir evle ilgili bir karar vermek durumundaysanız bu kararınız için bugün olumlu bir gökyüzü var.Terazi Aile büyükleriniz ile ilgili bazı sevimsiz haberler alabilirsiniz ama bunların altından kalkılamayacak sorunlar olduğunu söylemek doğru olmazAkrep Bugün maddi konuda yapabileceklerinizin en iyisini yapmaya gayret edin. Gökyüzü para konusunda size gülümsüyor diyebiliriz.Yay Bugün para konusunda çok fazla ısrarcı olmamaya gayret edin çünkü ödemelerde ufak tefek sıkıntılar yaşamanız mümkün görünmekte.Oğlak Kendinizle ilgili kararlarda soğukkanlı ve akılcı olmanızda bugün fayda var, çevrenizin söylediklerine çok fazla kulak asmayın derim.Kova Kafanızın içinde birçok konu birbirine girmiş bir halde olabilir, kendinizi daha çok dinlendirip öyle kararlar almanızda fayda var.Balık İnternet üzerinde maddi manevi konularda yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz, sosyal konularda bu platformu Iyi kullanın derim.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar