Günlük burç yorumları (18 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 18.11.2021 tarih ve 07:05 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (18 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (18 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (18 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 18 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Hayaller Barselona, gerçekler Bursa! Hayallerle, gerçekler arasında gidip geldiğimiz bir gün yaşamamız çok mümkün. Ruhunuza sahip çıkın! Koç Para durumunuz veya finansal hedefleriniz hakkında birisiyle bir anlaşma olabilir. Olabildiğince dikkatli davranın.Boğa Aşırıya kaçma eğilimi uyandıran duygular, kendinize her zamanki sınırlarınızı hatırlatmak durumunda kalabilir.İkizler Bugün makul bir şekilde yönetebileceğinizden çok fazla proje üstlenmek veya daha fazla etkinlik düzenlemek çok cazip gelebilir.Yengeç Bugün; kendiniz, özel bir kişi veya hayatınızdaki bir proje hakkında anlamlı bir şeyler öğrenmeniz pek mümkün.Aslan Size en yakın duran insanlarda güç oyunları ortaya çıkabileceğinden biraz gerginlik yaşayabilirsiniz.Başak Oldukça kararlı ve hırslısınız, finansal veya iş sorununu oldukça yaratıcı bir şekilde çözebilirsiniz. Hadi sıvayın kolları.Terazi Bir projenin ne kadar çaba veya kaynak gerektirdiğini yanlış değerlendirmediğinize dikkat edin.Akrep Başkalarının beklediğini yapmak için güçlü bir çekim hissediyor olabilirsin, ama kendi işini, kendi yolunu yapmaya adadın.Yay Hoşnutsuzluk duygularınız harekete geçse de, duygularınızı yüksek sesle ve net bir şekilde önce kendinize konuşun.Oğlak Bugünü düşüncelerinizi geliştirmek ve yapacak yeni şeyler aramak için kullanın. İyi sonuçlar alabilirsiniz.Kova Gerçek olamayacak kadar iyi görünen şeyler, bekle ve gör yaklaşımınızın bir sonucu neden olmasın? Biraz sabır.Balık En iyi sonuçlar için anlık tepkiler vermek yerine bir oyun planı geliştirin. Yapılan bir bağlantı veya paylaşılan bir an önemli ve anlamlı olabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar