Günlük burç yorumları (19 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 19.08.2021 tarih ve 00:00 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (19 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (19 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (19 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 19 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ciddi yüzlü bir gün. Çalışalım bari. Bugün çalışma ve parayla oynamanın günü. Dikkatinizi toparlarsanız kazanan siz olursunuz. Koç Bugün ani sivri davranışlar çevrenizde oluşabilir. Bu konuda çıkarlarınızı olabildiğince korumaya gayret edin. Zararlı çıkma olasılığınız var, dikkat!Boğa Uzak yerlerden bugün haberler gelebilir, çıkarlarınızı destekleyecek unsurları ön planı almanız iyi olur. Hakkınızı yedirmeyin. Paraya dikkat!İkizler Krizler konusunda bugün elinizden geleni ardınıza koymamanızda fayda var. Ödemelerle ilgili bazı karışıklıklar söz konusu olabilir.Yengeç Eşiniz ya da sevgilinizle maddi konularda gerilim söz konusu olabilir, bugün bu konulara girmezseniz kazanan siz olursunuz.Aslan Sağlığınızla ilgili olarak özellikle dişler ve diş eti ile ilgili sorunlarınız varsa bunu önemsemelisiniz, sağlık için bir doktora görünün derim.Başak Çocuklarla ilgili konularda çok fazla söz sahibi olamadığınızı hissedebilirsiniz. Çocuğunuz yoksa aşk konusunda çok ısrarcı olmayın.Terazi Aileniz ile çözülmemiş bazı sorunlar varsa bu konuları gündeme alıp çözmeniz için bugün gökyüzü çok ideal durmakta, bunu kaçırmayın derim.Akrep Arkadaşlarınızla çok daha iyi vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Eğlenin zaman geçirin ama para ile ilgili işlere bugün pek bakmayın derim.Yay Bugün özellikle çek senet kredi kartı gibi konularda yazılı ve imzalı işleriniz varsa halletmeniz için ideal bir gökyüzü durmakta; başvuru yapabilirsiniz.Oğlak Kendiniz için vereceğiniz her karar bugün yerini bulabilir. Özellikle kendinizi geliştirmek için adımlar atarsanız ileride çok faydasını görebilirsiniz.Kova Kendinize dolduruşa getirip sağa sola laf yetiştirme dediğiniz sürece bugün gayet güzel geçebilir. Söyleyeceklerinizi yer yer kendinize saklayın derim.Balık Bugün insanların manalı, manasız fikirleri ile kafanızın yoğun bir biçimde meşgul olduğunu görebilirsiniz. Önemli kararlar için iyi bir gün değil.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar