Günlük burç yorumları (19 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 19.11.2021 tarih ve 00:02 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (19 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (19 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (19 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 19 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Boğa burcunda ay tutulması. Venüs’ün nispeten desteklediği, tatlı-ekşi bir ay tutulması. Etkisini yıl sonuna kadar hissedeceğiz. Boğa burcunda Ay tutulmasının burçlara etkisi / Haber Detay-Tıkla Oku   Koç Para konusunda “Yeter artık, tamam!” diyerek kendinizi yeni bir atılıma hazır hissedebilirsiniz. Öyle hemen atılmayın.Boğa “Öyle mi yapsam, böyle mi yapsam?” diye kafanız şişmiş bir vaziyette dolanıp durabilirsiniz. Sakin olun yeter.İkizler Kendinizi bugünlerde bazı kararların eşiğinde hissetmeniz çok mümkün. Bu kararları içselleştirmeye bakın. Ezbere yürümeyin derim.Yengeç Daha görünür olmak, yaptığınız her ne varsa kendinizi ortaya koymak adına adım atabilirsiniz. Çok da mütevazı kalmayın artık.Aslan İş ve kariyer alanında yeni başlangıçlara girişebilirsiniz. Ama bu çok da kolay olacakmış gibi durmamakta.Başak Yüksek eğitim ve yurt dışı konularında yeniliklere kendinizi açmanızda fayda var. Doğru kararlar almaya bakın.Terazi Resmi konularda önünüzde yeni bir kapı açılabilir ve bunu doğru değerlendirdiğiniz taktirde iyi kazanırsınız.Akrep İlişkiler, ortaklıklar konusunda yeni ve taze başlangıçlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Aceleci olmayın.Yay Çalışma arkadaşlarınız ve iş yaptığınız konularda ve tabi sağlığınızda başlangıçlara hazır olun derim.Oğlak Aşk ve ilişkiler konusunda ani bitiş ve başlangıçlara hazır olmanızda fayda var. Bu aralar yoğun bir gündem olabilir.Kova Gayrimenkul ve aile büyüklerinizle ilgili olarak güzel gelişmeler içinde olmak isteyebilirsiniz. Atılımda bulunun.Balık İletişim ve planlama konularında bugün biraz durağan ve yanlışlıklara açık bir günden geçecek olabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar