Günlük burç yorumları (2 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 02.11.2021 tarih ve 00:12 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (2 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (2 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (2 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 2 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Merkür, Plüton’a kafa tutuyor Manasız düşünceler içinde ve hatta paranoyak sayıklamalarla dolanıp dururken bulabilirsiniz kendinizi. Koç Mahkeme ve resmi işlerde uzun süredir oyalandığınız işler varsa yapmanızı, halletmenizi tavsiye ederim.Boğa Bedeninizle ilgili ufak tefek şikayetleriniz varsa bunları büyütmeden bir doktora göstermeniz sizin için hayırlı olacaktır.İkizler Bütün burçlarda iş, kariyer vb. derken size aşk diyorum. Parada kaybeden aşkta kazanır. Eh, bu da bir şey.Yengeç Bugün tam bir dert dinleme üstadı durumuna düşebilirsiniz. Çözüm bulacağınız konularsa ne âlâ.Aslan Maddi anlamda bir yandan kayıplara açık bir gün  diğer yandan da kadersel hoş değişimler de beklenebilir.Başak Yeni başlangıçlara yelken açabilirsiniz fakat çıkarlarınızı doğru gözetmenizde ciddi fayda var.Terazi Maddi, manevi çevreniz sizi bugün biraz kuşatabilir ve her biri bir şeyler isteyip sizi koşturtabilir.Akrep Maddi anlamda doğru kararları verdiğiniz sürece ve aynı zamanda çevrenizdekilerden de eminseniz atılımda bulunun.Yay Maddi anlamda ısrarcı davranmadığınız sürece kazanan siz olabilirsiniz. Bugün ortak işlerde fırsatlara odaklanın.Oğlak İşinizde önemli gelişmeler olabilir. Çevrenizde size teklifte bulunanlar artabilir.Kova Sunumunuz veya yapmanız gereken ödevleriniz varsa bugünü sonuna kadar değerlendirin derim.Balık Ortak gelirleri doğru değerlendirme yoluna gidin ve bir de vergi, resmi işler varsa halledin.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar