Günlük burç yorumları (23 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.10.2021 tarih ve 07:19 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (23 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (23 Ekim 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (23 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 23 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Güneş sabah saatlerinde Akrep burcunda Akrep burcunda doğan bütün astroloji tutkunlarının doğum günleri kutlu olsun. Koç Keşke bugün şöyle karşınıza kalbinizi hoplatacak biri çıksa ne güzel olurdu. Biraz bu konuda sağınıza solunuza bakın.Boğa Gökyüzü bugün bir yandan sizi zorlarken diğer yandan da cömert davranacak gibi görünmekte.İkizler Çok tatlısınız, seviliyorsunuz ama bazen çevrenizi baydığınızı hiç fark ettiniz mi? Bugün az sakin olun.Yengeç Oldukça dingin ve yukarda durmanız gereken bir gün. Kendinizi koy vermeyin. Sakin sakin.Aslan Sinirlerinize hakim olun. Az kaldı uzun süredir üzerinizde esen negatif bulutlar dağılmaya başlıyor.Başak Bugün yemek konusunda abartmayın olur mu? Sindirim sisteminiz bu hafta sonu imdat diyebilir.Terazi Bugün gönlünüzü pek bir zengin hissederek olmayanı da sağa sola dağıtma eğiliminde olabilirsiniz.Akrep Canım akreplerim iyi ki varsınız. Mutlu güzel bir yaşa daha yaşlanın. Bugün yıldızınız parlamaya başlıyor.Yay Evlenmek için bugün ne güzel bir gün olurdu sizin için. Umarım güneş akrepte size harika ilişkiler getirir.Oğlak Eğer bugün çalışmak zorundaysanız, dikkatinizi yoğunlaştırın derim. Eğer dikkatinizi toparlamayacaksanız hafta başına bırakın işleri.Kova Eliniz değmişken evinizi derleyip toparlayın bugün angarya “öf aman“ dediğiniz işlere yoğunlaşın derim.Balık Önünüzde harika bir gün var. Bugünü olabildiğince verimli geçirmeye bakın. Üretken olabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar