Günlük burç yorumları (23 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.09.2021 tarih ve 09:30 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (23 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (23 Eylül 2021)

Günlük burç yorumları (23 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 23 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

15.37’e kadar Ay boşlukta Venüs, Uranüs karşıtlığı, para ve aşk kaybı yaşanabilir. Koç Birilerinden para yardımı falan beklemeyin bugün, çünkü beklediğiniz yerde kök salarsınız. Kendi göbeğinizi kesmeniz gerekecek.Boğa Beslenme konusunda dikkatli olun. Bu aralar yeme içme konusunda biraz abartmış olmanız muhtemel. Yemeyin!İkizler Bugün ne dilerseniz o olur dersem büyük konuşmamış olurum. Sevdiklerinize ve kendinize güzel temennilerde bulunun.Yengeç Karamsar olmadığınız sürece bugün iş ve kariyerde, patronlarla olan ilişkinizde kazanan siz olursunuz.Aslan Uzun yollara çıkmak, şöyle bir havanızı değiştirmek isteyebilirsiniz, ama bu konuda çok acele planlar yapmayın.Başak Cinsel konularda bazı ufak tefek sıkıntılar görünebilir; en iyisi kendinizi bu konulardan bu aralar uzak tutun.Terazi Evliyseniz çok fazla eşinize falan karışmayın. Bırakın kafasına göre takılsın o. Tartışmaya açık bir gün.Akrep Çalışma arkadaşlarınız varken siz bence başka düşman aramayın. Çoğunun bencil olduğunun artık farkına bir varın.Yay Çocuğunuz varsa bugün bitmek bilmez sorunlarıyla uğraşacak olabilirsiniz. Söylenecek bir şey yok. Gül ve diken durumu.Oğlak Babanızla ilgili veya aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.Kova Bugün emlak, ev tadilat gibi işlere elleşmediğiniz sürece gayet güzel bir günden geçeceksiniz diyebilirim.Balık Yazdıklarınıza, özellikle elektronik ortamda söylediklerinize çok dikkat edin. Olmadık bir şekilde ortam karışabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar