Günlük burç yorumları (24 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.10.2021 tarih ve 07:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (24 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (24 Ekim 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (24 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 24 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

İletişim konusuna dikkat! Kendinize zaman ayırmanız gayet iyi olur. Ama iletişime dikkat edilmesi gereken bir gün. Koç Son zamanlarda omuz, sırt ve kalçanızda ağrılar yaşıyor olabilirsiniz. Bugün kendinizi masaj ile şımartmaya ne dersiniz?Boğa Bol kahkaha atacağınız birileri ile yan yana olun bugün. Bunu sonuna kadar hak ettiniz. Varis ve ayaklara dikkat!İkizler Bugün şansınızı cinsellik konusunda denemeye ne dersiniz? Hoyrat ve hoş bir gün geçirmeniz muhtemel.Yengeç Bugün dert dinlemek, dert anlatmak yok.  Kendinizi ceviz kabuğunu doldurmayacak konuşmalara bırakın.Aslan Bugün yapacağınız tek şey, hiçbir şey yapmamak olmalı derim. Bırakın kendinizi, koyverin.Başak Bugün kendinizi pek tatlı bir şekilde hissedebilirsiniz. Ama insanları dediğinizi yaptırtmaya çalışmayın. Abartmayın tatlılığı.Terazi Eğer bilgisayar başında oturmuş internetten sevgili yapmaya çalışıyorsanız hiç zahmet etmeyin. Bugün o gün değil.Akrep Kendinize bugün verebileceğiniz en muhteşem hediye bol bol kendinizi geliştirecek kitaplar olmalı. Biraz okumaya ne dersiniz.Yay Bugün harika bir gün olabilir. Enteresan kalp hoplatan tekliflere açık olun. Kalp demişken sağlığınıza da dikkat edin tabi.Oğlak Nedenini bilemediğiniz bir iç gerginliği içinde olabilirsiniz. Boşverin ille de her şeyin bir nedeni olmak zorunda değil.Kova Gerekli gereksiz alışveriş yapma dürtünüze hadi bugün sahip çıkın. Yoksa ay sonuna kadar işiniz zor.Balık Takın kulaklığınızı ve bütün bir gün ayağınızı uzatıp müzik dinleyin veya el becerinizi arttıracak hobilere dalın.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar