Günlük burç yorumları (24 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.09.2021 tarih ve 00:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (24 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (24 Eylül 2021)

Günlük burç yorumları (24 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 24 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Boğa burcunda, oburluk yapmayın Yemek yerken veya duygularınızı ifade ederken abartabilirsiniz. Koç Ödemelerde veya cebinize girecek olan parada bir karışıklık söz konusu olabilir. Bu durum sizi ileride zora sokabilir, dikkat edin.Boğa Ne olduğunu bilmediğiniz veya kulaktan dolma tavsiyelerle ilaç falan almayın bugün. Sağlığınıza dikkat edin.İkizler Bugün duyduğunuz havadisler, dedikodular size bile fazla gelebilir. En iyisi kendinizi biraz uzak tutmak laflardan.Yengeç Bugün şaşkın şaşkın kendinizi koştururken bulabilirsiniz. Bu çok normal, sakin olun geçecek.Aslan Birilerini iş konusunda uyarmak veya işine son vermek zorunda kalabilirsiniz. Çok ama çok iyi düşünün. Kötü pozisyona düşmeyin.Başak Hukuki bazı işler tam olarak önünüzde açılabilir. Bu tip hukuk, devlet kapısıyla ilgili işlerde dikkatli olmanız gerekebilir.Terazi Rüyalarınıza dikkat edin ve özellikle bu hafta sonu uykunuzu iyi almaya bakın. Psikolojik olarak zorlanma yaşamanız mümkün.Akrep Konuşmalarınızda eğer sırları deşifre edecek bir tutum içine girerseniz, insanlar da sizin hakkınızda bildiklerini sıralar. Dikkat!Yay Evcil hayvanınız varsa onun sağlığıyla ilgili yapmanız gerekenleri yapmanız çok iyi olur. Tabii kendi sağlığınıza da az özen gösterin.Oğlak “Battı balık yan gider” söz, biliyorum hiç size göre değil. Ama bazen olmayacak şeylerde de çok ısrarcı olmamak lazım.Kova Bu aralar yemek yeme ile ilgili sorunlar ve tabii kilo sorunu baş gösterebilir. Biraz yediklerinize içtiklerinize bu aralar dikkat edin derim.Balık Arkadaşınıza, kardeşinize bugün borç verip de sonra cebiniz boş bir hafta sonu geçirmemenizi tavsiye ederim.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar