Günlük burç yorumları (25 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.09.2021 tarih ve 07:03 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (25 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (25 Eylül 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (25 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 25 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

16.07'den sonra Ay boşlukta. Saat 16.00'ya kadar varsa yeni işler, yapın bitsin. Koç Günün ilk yarısında yapmanız gereken para ile ilgili bir şeyler varsa tamamlamanızda fayda var. Kafanızı toplamaya bakın.Boğa Olumlu bir günden geçecek olabilirsiniz. Olumsuz olan durum ve koşulları bugün çok fazla kafanıza takmadığınız sürece sıkıntı yaşamazsınız.İkizler Kendinizi bugün ve yarın biraz rahat bırakın ve manasız, boş işlerin içine atın. Çok ciddi konularda iş halledilecek gün değil.Yengeç Bugün kendinizi baya hoyrat bir şekilde görebilirsiniz. Hemen herkese yardım ediyor, işleri için koşturuyor bir halde bulabilirsiniz kendinizi.Aslan Ayrılıklar da insanlar için. Bazen kangren olan yeri dağlamak, kesmek gerekebilir. Bu anlamda zor bir gün.Başak Uzun süredir görmediğiniz yakınlarınız veya arkadaşlarınızla bir araya gelme durumu söz konusu olabilir.Terazi Tutkulu, öyle hararetli konuşmalardan bugün uzak kalmanız sizin için pek güzel olacaktır. Sevimsiz durumlara düşebilirsiniz.Akrep Her şey gayet iyi giderken bir anda ortalık karışıp tartışma içine girebilirsiniz. O nedenle ortağınıza veya eşinize biraz daha dikkat edin.Yay Sağlık konusunda bugün çok duyarsız olmayın, olur mu? Çünkü eklem yerleri, kas iskelet biraz ses verebilir.Oğlak Aşık olabilirsiniz, sizi çok etkileyen bir gelişme olabilir ve siz bu anlamda aklınızı biraz karışmış bir halde bulabilirsiniz.Kova Tuhaf konuşmalar, manasız sözler ve gereksiz ithamlara maruz kalma olasılığınız hayli fazla durmakta.Balık Fikir ayrılıkları sizi bugün bayağı sıkabilir. Özellikle yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bu durum sizi yorabilir. Uzak kalın derim.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar