Günlük burç yorumları (25 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.11.2021 tarih ve 00:16 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (25 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (25 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (25 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 25 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Aslan burcunda. Mutlu olma zamanı. Kendinizi mutlu edecek yolları siz bulamazsanız kim bulacak?  Koç Hedeflerinizi basit, esnek ve başlamaya hazır tutun, her şey yerine oturacaktır. Acele etmeyin bugün.Boğa İnandığınız bir amaç için fark yaratacak bir şey için gönüllü olun ve bu becerilerinizi farklı şekilde kullanmanız için hareket alın.İkizler Başladığınız işi bitirmek istiyorsanız dikkatinizi toplamanız gerekecek. Birinin sizi cazip bir teklifle yoldan çıkarmasına izin vermeyin.Yengeç Bir amaca sahip olmak ve sizi iyi hissettiren bir şeyi başarmak, sevdiklerinizle daha iyi ilişkiler kurmanıza yol açacaktır.Aslan Sunmanız gereken şey, karlı bir pozisyona veya arayışa öncülük etmek için bir fırsata dönüşecektir. Kişisel bilgileri paylaşmayın.Başak Sağlık konusunda bugün, ayak bileklerinize ve ayak kaslarınıza dikkat etmenizde fayda var.Terazi Tuhaf bir yetersizlik duygusu bugün durup durup size çarpabilir. Bunun nedenini kendinizde değil biraz da çevrenizde arayın.Akrep Kafanızı bulandıracak konu ve konuşmalardan bugün uzak durun. Başarı hedeflerinizi sarsabilir bu durum.Yay Beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir gün. Sağlık konusunda yapmanız gereken şeyler varsa geciktirmeyin.Oğlak Duygusal anlamda birilerinin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Motivasyonunuzu kendiniz yaratın derim.Kova Acele etmeyin ve ilk seferinde doğru olanı yapın. Beklentilerinizi aşmanıza yardımcı olacaksa bir mola isteyin hayattan bugün.Balık Başladığınız işi geri dönüp dönüp bitirmemeye bakın. Disiplinli ve dikkatli olun. Pişman olmayacaksınız.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar