Günlük burç yorumları (26 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.08.2021 tarih ve 00:03 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (26 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (26 Ağustos 2021)

Günlük burç yorumları (26 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 26 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Hırslı ve paranoyak insanlara dikkat! Bugünlerde manasız insanlarla muhatap olabilirsiniz. Sinirlerinizi keman yayı gibi gerebilirler. Doğru notadan ifade edin kendinizi.Koç Bugün kendinizi pek bir şanssız, bahtsız amanda pek fena duygular içinde hissedebilirsiniz. Ama bu duygular geçici rahat olun yeter.Boğa Aşk, meşk konusunda hayli ortalık karışabilir. Siz bu konularda bugün ağzınızla kuş tutsanız yaranamazsınız kimseye. Bırakın dağınık kalsın.İkizler Kendinizi bugün sosyal medyanın tamda göbeğinde bulabilirsiniz. Ve sayısız tuhaflık başınıza gelebilir. Bence çok hoyratlık yapmayın bugün.Yengeç İş de, özellikle patron, yönetici vb. kişilerle bugün hiç karşılaşmayın bile herhangi bir şekilde muhatap olmanız gerekirse gülümseyin yeter.Aslan Bugün bir sunum veya kendinizi ortaya koyacak bir şeyler yapacaksanız. Kesinlikle çok iyi hazırlanmanızda fayda var. Sizi sıkıştırabilirler.Başak Bugün özellikle dinlenmeye gayret edin son zamanlarda eğer uyku düzeninizle ilgili sıkıntılar varsa mutlaka ciddiye alın bunu derim.Terazi Mahkeme, avukatlar, evraklar varsa bu konuyla ilgili bazı sıkıntılar bugün bunların üstesinden gelmek için hiçte fena bir gün değil.Akrep İş konusunda müşteri veya patron durumundaki insanlarla olumlu ama diğer yandan çalışma arkadaşlarınızla sorunlu bir gün gibi duruyor.Yay Bugün aşk ve ilişkiler, aman efendim mesajlarda küçük kalpler öpücükler falan atmayın sağa sola, pek de işe yaramayacaktır bunlar.Oğlak Bugünü daha çok sessiz sedasız çalışarak geçirmeniz sizin için harika olacaktır.  Çünkü çok söz fazlasıyla sizi rahatsız edebilir.Kova Planlar yapıp sonunda hayal kırıklığına uğramamanız için en iyisi siz olabildiğince kendinizi gerçekçi bir yerde tutun bugün.Balık Sağdan, soldan para isteyenler olmadık bir biçimde maddi konularda öneride bulunanlar çıkabilir karşınıza. Hiç kulak vermeyin.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar