Günlük burç yorumları (26 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.09.2021 tarih ve 09:23 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (26 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (26 Eylül 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (26 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 26 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Mars, Satürn ile resmen flörtte. Kontrolsüz güç, güç değildir lafı tam bugün için söylenmiş olsa gerek. Koç Ufak tefek kazalara bugün dikkat ettiğiniz sürece önemli bir sorun yaşamayacaksınız gibi duruyor. Keyfini çıkarın günün.Boğa Kendinizi gösterip ben buradayım derken çevreniz ve kendiniz için harcama yapabilirsiniz. Abartmayın derim.İkizler Bugün cazibeli bir gündesiniz ve çevrenize nazınız geçecek olabilir. O nedenle en sevimli pozunuzu takınarak çalıştırın çevrenizi.Yengeç Bugün özellikle sosyal alanda buna internet ortamlarını da dahil edin; fazlasıyla esip gürleme eğilimde olabilirsiniz. Aşırıya kaçmayın.Aslan Çevrenizdeki bazı insanlar sizinle bugün boy ölçüşmeye kalkabilir. Bu sizin sinirlerinizi bozmasın, eğlenmeye bakın.Başak Bugün üzerinizde buraların efendisi benim havaları olabilir ve olaya müdahil olmamaya gayret edin. Canınız sıkılabilir.Terazi Bugün hoş zaman geçirmek, sevdiklerinizle kendinizi mutlu etmemek için en küçük bir nedeniniz yok. Bol bol gülümseyin.Akrep Cinselliğin ve keyfin tam anlamıyla tadını çıkarabileceğiniz bir gün diyebilirim. Bugün kendinizi mutlu edin bol bol.Yay Evliyseniz veya ortaklarınızla bir aradaysanız güzel konuşmalar, olumlu gelişmeler olabilir. Kullanın bugünü.Oğlak Spor yapmanız için ideal bir gün ama bu durumu abartıp kendinize spor yaparken zarar verme durumu da söz konusu olabilir.Kova Aşk ve ilişkiler konusunda ben daha çok aşığım gibi bir psikolojiye girip partnerinizle yarışır duruma düşmeyin.Balık Ailenizle güzel zaman geçirmeniz mümkün. Kendinizi biraz daha iyi hissetmek için daha paylaşımcı olun.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar