Günlük burç yorumları (27 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 27.10.2021 tarih ve 00:13 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (27 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (27 Ekim 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (27 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 27 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Gizli saklı ilişkilere açık bir gün! Sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Ve kesinlikle gizli saklı ilişkilere girmeyin derim. Koç Anneniz, babanız, aileden büyük akrabalarla takışma eğiliminde olabilirsiniz. Buna müsaade etmeyin. Kaybedersiniz.Boğa Yakın çevrenizle öyle boş boş lak lak yapayım derken iş bambaşka bir yere gidebilir ve siz zor durumda kalabilirsiniz.İkizler Para sizin avucunuza gelir ve gider. 'Neden şunu şöyle bir tutmayı başaramıyorum' diye bugün bir düşünün bakalım.Yengeç Bugün telefonda baloncuk patlatın, yer silin, cam silin ama partnerinize dokunmayın. Selam derken bile temkinli olun.Aslan Evet, duyarlılığınız her alanda tavan yapmış olabilir. Ama bugün buz gibi maske takmanız gerekebilir.Başak Bugün öyle resmi işlere kalkışılacak zamanda değilsiniz. Kendinizi en iyisi bırakın ve sıradan işlerle uğraşın.Terazi Kariyer konusunda önünüzde anlamlı gelişmeler olabilir. Bunlar fırsat gibi görünse de yine de temkinli olun.Akrep Yakın veya uzak arkadaşlarınızla takışma riskiniz var. Özellikle kardeşlerinizle inatlaşmamaya bakın.Yay Şanslı bir gün mü, yoksa aman dikkat diyebileceğimiz bir gün mü belli değil. Kendinizi duruma göre doğru konumlandırın.Oğlak Avukat veya sizi temsil eden, yani sizin adınıza karar verme, konuşma yetkisi olanlara kesinlikle dikkat edin.Kova İş ve çalışma ortamınızda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ama ne olursa olsun dedikodu yapmayın bugün.Balık Aşk kelebeği de olabilirsiniz bugün tam tersi ilişkiler konusunda sabotajcı da olabilirsiniz. En iyisi uzak durun.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar