Günlük burç yorumları (27 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 27.09.2021 tarih ve 00:00 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (27 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (27 Eylül 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (27 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 27 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Merkür retrosu başlıyor. Üç hafta daha iletişimde zorluklar yaşamamız olası. Koç Çok yakın çevrenizde hakkınızda yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan manasız konuşmalar olabilir. Dinlerken dikkatli olun.Boğa Para konusunda hiçte fena bir gün değil. Elinizden geleni yapın ama sosyal ilişkilerinizde para, sorun çıkarabilir.İkizler Şanslı bir gündesiniz ama kafanızı toparlamakta zorlanabilirsiniz. O nedenle mümkün olduğunca çevrenizi doğru anlamaya bakın.Yengeç Kendinizi her şeye hazır, ama bir o kadar da hazırlıksız hissedebilirsiniz. O nedenle bugün önemli işlere kalkışmayın.Aslan Şansınızı bugün denemek ve yeni bir  şeylere adım atmak isteyebilirsiniz. Eğer güvenli sulardaysanız atılın derim.Başak Tam iş odaklı bir gün yaşayacaksınız, o nedenle gereksiz, tuhaf insanların konuşmalarına çok kulak asmayın derim.Terazi Hukuki konular veya resmi yazışmalar varsa bugün bunları halletmeniz için ideal bir gün yapın, bitsin gitsin.Akrep Ödemeler varsa veya bankaya, oraya buraya para yatıracaksanız bugün aklınız başınızda olsun, çünkü dikkatiniz dağılabilir.Yay Aleni, açık açık size husumet duyan birileri artık dayanamayıp kendini bugün belli edebilir ve zor durumda bırakabilir sizi.Oğlak Çalıştığınız yakın ya da uzakta olan herkese bugün birazcık daha dikkat edin. Pek hayırlı konuşmalar içinde olmayabilirler.Kova Borsa, kripto para gibi konularda bugün bir şeyler yapmak isterseniz gayet güzel işler çıkarabilirsiniz. Ama yine de temkinli olun.Balık Aileden birileri sizi bugün hayal kırıklığına uğratabilir ve kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Onu iyi anlamaya çalışın.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar