Günlük burç yorumları (28 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.10.2021 tarih ve 00:09 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (28 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (28 Ekim 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (28 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 28 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Venüs ile Jüpiter arasında iyi bir görünüm. Cömert davranışlar içine girebilirsiniz. Tasarruflu olmanızda fayda var. Elinizdekileri kaybetme riskiniz olabilir. Koç Âşık olabilirsiniz ama bu sizi biraz korkutabilir, panikletebilir. Gönül meselelerinde makul olun.Boğa Kafanızı biraz boşaltıp kendinizi daha olumlu yönde motive etmeniz için ideal bir gün.İkizler Çevrenizle çok daha mutlu bir gün yaşamanız için her şey önünüzde. Kendinizi mutsuz etmeyin bugün.Yengeç Alacak verecek konusunda kendinizi olabildiğince faal bir durumda tutun. Para gelebilir elinize bugün.Aslan Kafanızın içinde aslında her şey yerli yerinde. Planlarınızın tamam olduğunu bildiğiniz halde biraz atak olmanız gerekebilir.Başak Kalabalıkların arasında çok daha kendinizi iyi hissedebilirsiniz bugün. Sadece iletişime dikkat edin yeterli.Terazi İşinizle ilgili bazı gelişmeler olabilir ve bu gelişmeleri daha da iyiye götürmeniz mümkün. Çalışın!Akrep Bugünü iş, planlama, kariyer odaklı zor işleri halletme günü olarak görebilirsiniz. Olayların üstüne gidin.Yay Resmi işlerin üzerine gidebilirsiniz. Bu anlamda hoş gelişmeler olabilir. Mümkünse kendinizi planlayın.Oğlak Ortak kazançlarınızda güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.Kova Onarılabilecek ilişkileri ele almak için hiç de fena bir gün değil doğrusu. Üstüne gidin yolunda gitmeyen işlerin.Balık Sağlık konusunda boğaz ve ses telleri yani üst solunum yollarına olabildiğince dikkat etmenizde fayda var.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar