Günlük burç yorumları (29 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 29.08.2021 tarih ve 07:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (29 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (29 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (29 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 29 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay İkizler burcunda, gıybetin dibi! Alın elinize şöyle serin içecekleri, gölge bir yerde başkaları hakkında tatlı tatlı sevdiklerinizle dedikodu yapın biraz. Ruhunuza iyi gelir.Koç Bugün canınızı hiçbir şeyin sıkmasına müsaade etmeyin. Sevgiliniz olsa da olmasa da kocaman bir yüreğe sahipsiniz. Koy verin kendinizi bugün.Boğa Herkes sevgilisiyle kol kola siz iş yapın çalışın demiyorum ama bugün para konusunda enteresan gelişmeler olabilir. Tatil falan demeyin çalışın.İkizler Sizden bu aralar aşk konusunda iyi bir performans beklerken, siz dönüp durup milletin arkasını topluyorsunuz. Bence yapmayın.Yengeç Bugün iş düşünmek veya gelen telefonlara cevap vererek iş konuşmak olmasın. Mecburen işlere düşebilirsiniz, işten uzak durun.Aslan Derhal bırakın işi gücü sevgiliniz için bir şey yapın. Veya bir sevgili bulun. Hadi hadi kalkın. Oturup yaşlanmayın öyle o koltukta.Başak Şu tatil günü, resmi makamlardan veya büyük kuruluşlardan olumlu sözler duyabilirsiniz. İşin kokusunu alacak durumlar söz konusu olabilir.Terazi Çevrenizle hallolacak işiniz varsa hemen girişin bu işlere. Günü duygusal, yapış yapış geçirmeyin. Aklınız işte olursa kazanan siz olursunuz.Akrep Para konusunda yapmamanız gerekenleri bugün bir kez daha düşünün. Bol keseden dağıtmamaya bakın bütçenizi. Harcamalara dikkat.Yay Bugün ilişkiler konusunda olmuyorsa bırakmayı öğrenebileceğiniz günlerden geçiyorsunuz. Aman boş verin hayat kısa koy verin gitsin.Oğlak Kendinizi biraz olayların akışına bırakın diyeceğim ama bu durum da gerginliğe ve karamsarlığa kayma durumunuz var. Biraz rahat olun.Kova Sağlık konusunda boyun ve boyunla ilgili şikayetlerinizi görmemezlikten gelmeye kalkmayın. Kötü olanı şimdiden düzeltmek elinizde.Balık Duygusal anlamda hoş gelişmeler olabilir ama diğer yandan da kaş yaparken göz de çıkabilir. En iyisi siz popüler lafa kanın akışa bırakın.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar