Günlük burç yorumları (29 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 29.10.2021 tarih ve 01:28 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (29 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (29 Ekim 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (29 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 29 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Güneş ile Satürn arasında zorlu kontak Gereksiz risk almamaya gayret edin. Sonuçta güç savaşlarının ortasında hissedebilirsiniz kendinizi. Koç Haftanın gerginliği iyiden iyiye üstünüze çökecek gibi görünüyor. Özellikle aşk meşk mevzularında gerginlik var.Boğa Ailenizle para konusu varsa bugünü iş çözmek için kullanmamanızda fayda var. İşler biraz daha karışabilir.İkizler Adını koymalısın iletişimde, karşınızdaki insanlar tam olarak sizin onları nasıl gördüğü konusunda kafaları karışabilir.Yengeç Dünden bugüne plandığınız her şey birbirine girebilir ve siz eliniz böğrünüzde kalabilirsiniz.Aslan Kararlarınızda olabildiğince bugün özgür olun ama çıkar dengelerini korumaya gayret edin.Başak Psikolojinizi korumanız gereken bir günden geçiyorsunuz. Ağız dalışına girmemeye bakın.Terazi İnternette yanlışlıklar yapmanız veya işleri karıştırmanız pek mümkün duruyor. Biraz daha dikkat.Akrep Otorite figürleriyle tersleşmemeye gayret edin. Biraz oportünist olabilirseniz, kazanan siz olursunuz.Yay Yakın çevrenizle bir anda işin rengi değişebilir ve gülerken üzülür bir noktaya gelebilirsiniz.Oğlak Bugün vergi ve ödemeler konusunda biraz tatsız bir gün olabilir. Önleminizi almanızda fayda var.Kova Uzun süreli görüşmelerinizin neticesinde aceleci olmayın. Ortak yapılacak işlerde biraz daha zaman verin kendinize.Balık Servis verdiğiniz veya aldığınız alanda bugün hayal kırıklığına açık bir gün. Çevreniz kolay memnun olmayabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar