Günlük burç yorumları (29 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 29.09.2021 tarih ve 07:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (29 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (29 Eylül 2021)

Günlük burç yorumları (29 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 29 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Sorumluluk alınacak bir gün Satürn baba ve Güneş arasında olumlu bir ilişki var. İş bitirmek için ideal. Koç Zor bir gün. Maddi manevi anlamda kendinizi koruma altına almanızda fayda var. İnsanlarla iç içe olamamak iyi gelebilir.Boğa Para konusunda güzel haberler gelebilir ama yakın çevrenizden bazı rahatsız tipler sizi yoracak tavırlarda bulunabilir.İkizler Para konusunda kayıplar yaşamamak için bugün banka hesap numaranızı ve kredi kartınızı bir kasaya kilitleyin derim.Yengeç Uzun süredir yapmanız gereken ama bir türlü elinizin gitmediği ne kadar iş varsa bugün resmen üstünüze çökebilir.Aslan Tanıtım, reklam, halkla ilişkiler gibi konular varsa gündeminizde pek de sevimli bir gün değil bu işler için. Mümkünse uzak kalın.Başak Bilgisayarınıza ve hafıza kartınıza vb. teknik şeylere çok dikkat edin, çünkü kötü kişilerin hedefinde olabilirsiniz.Terazi Bugün ne yaparsanız yapın ama işverenle veya iş konusunda yetkili olan birileri ile kesinlikle takışmayın derim. Kaybedebilirsiniz.Akrep Yani bugün pek de öyle detaylı işler çıkarmak için ideal bir gün değil. Hele bilginize dayalı işler varsa gündeminizde uzak durun derim.Yay Siz de bugün devlet daireleri veya büyük şirketlerle ilgili konularda uzak kalmanız gereken bir gündesiniz. Sevimsizlikler olabilir.Oğlak Bir yandan başarı bir yandan ağır eleştri bombardımanı altında kalacak olabilirsiniz. Yapmanız gerekeni yapın yeter.Kova Yolculuk planlarınız varsa gerçekleştirmek için bugün eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.Balık Konuşurken, bir şeyler anlatırken bugün kelimelerinizi doğru seçin derim. Siz akım derken birileri lokum diye anlayabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar