Günlük burç yorumları (3 Aralık 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.12.2021 tarih ve 09:07 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (3 Aralık 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (3 Aralık 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (3 Aralık 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 3 Aralık 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay 15:00’e kadar boşlukta Bugün bizi taşımayan inançlarımızı sorgulayıp, geride kalması gereken konuları artık bitirebiliriz. Koç Birinin fikirlerinizi alıp uygulamaya koymasını beklerseniz, siz daha çok beklersiniz. İşleri bizzat kendiniz yoluna koymalısınız.Boğa Aileniz ve eski dostlarınızla vakit geçirmek ya da çok ihtiyaç duyulan bir tatil için seyahat etmenin olanaklarına bakın. Planlama yapabilirsiniz.İkizler Para ve onu en iyi şekilde nasıl kullanacağınız konusunda karar vermeniz zor olacak. Çevrenizi dinleyin ama nihai kararı siz verin.Yengeç Mesleki sorunlar görüşünüzü bugün bulandıracak gibi duruyor. Zaten kızsanız da şu an içinde bulunduğunuz çıkmazı düzeltiyor mu? Hayır.Aslan Zihinsel ve fiziksel olarak uyarıcı bulduğunuz insanlarla zaman geçirin. Her türlü zorluğu zevkle üstlenin ve her türlü rekabetle güç ve cesaretle yüzleşin.Başak Ailenizin, arkadaşlarınızın veya çevrenizin ihtiyaçları konusunda duyarsız kalmayın. Elinizden geleni ortaya koyarken de orantılı olun ama.Terazi Size daha uygun projelere veya faaliyetlere geçebilmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.Akrep Tam olarak nerede durduğunuzu öğrenin. Bu sadece kişisel hayatınız için değil, aynı zamanda inşa etmeye adadığınız projeler için de geçerli.Yay Bugün olmadık bir tartışma, arkadaşlık ve güven kaybına yol açabilir ve sizi pişmanlık duyabileceğiniz durumda bırakabilir. Dikkat!Oğlak Kendinize karşı bugün olabildiğince dürüst olun. Hep söylüyorum, değişim gereklidir. Korkmayın her değişim ille de zor olacak değil.Kova Mevcut durumunuzu iyileştirmek için düşündüğünüzden daha fazla seçeneğiniz var. Kararlarınıza güvenin ve o yolda yürüyün.Balık Bugün itibarınıza zarar verebilecek biriyle muhatap olabilirsiniz. Sizi savunmasız bir durumda bırakacak insanları çıkarın hayatınızdan.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar