Günlük burç yorumları (3 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.10.2021 tarih ve 09:55 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (3 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (3 Ekim 2021)

Günlük burç yorumları (3 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 3 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Sabah saatlerinde ay boşlukta. Tutkulu tavırlar, tutumlar yorucu olabilir. Bugün konuşmaları dinlerken bile kendinizi koruyun. Koç İnternet alışveriş sitelerinden veya AVM'lerden uzak durmanız gereken bir gün. Kartınızı cüzdanınızda bırakın.Boğa Bugün tam da akılların dağınık, konsantrasyon eksikliğinin dibe vurduğu bir gün olabilir. Ciddi işlerden uzak durun.İkizler Biraz rahat bırakın kendinizi. Siz konuşmayı ilişkileri seversiniz. Atın kendinizi arkadaşlarınızın yanına.Yengeç Aklınız hala para ve iş konularına takılmış olabilir. Zor bir haftadan geçtiniz, haklısınız. Ama bugün milletin arkasını toplamayın bari.Aslan Gerekli gereksiz taleplerde bulunan insanlar çevrenizden cirit atabilir bugün. Kulak kabartın konuşmalara.Başak Bugün kendinizi aile ve aşk ilişkileri konusunda biraz daha yüreklendirin derim. Neden çözüm olmasın? Kararlı olun.Terazi Bugün anne, babanız veya büyüklerinizle konuşurken dikkatli olmanızda fayda var. Durduk yere alınganlık gösterebilirsiniz.Akrep “Aman ya uğraş uğraş nereye kadar?” dediğinizi duyar gibiyim. Haklısınız zaten uğraşıp didinseniz de bu aralar kıymetiniz bilinmez.Yay Pek bir manasız bir gün içinde kendinizi sallanır bir halde bulunmanız muhtemel. Kendinizi zorlamayın, yatın uyuyun.Oğlak Arkadaş, eş dostla muhabbet olsun, olsun da gerginlik olup bu muhabbet tartışmaya dönmesin. Konuşurken biraz daha dikkat!Kova Bugün pek bir farklı farklı fikirlerle uyanmanız mümkün. Ama ne olursa olsun karar almadan bir kere daha düşünün. Acele etmeyin.Balık Hayal kurun, daha güzel bir gelecek düşleyin ama radikal bir harekette bulunmamanızda fayda var bugün.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar