Günlük burç yorumları (3 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.09.2021 tarih ve 00:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (3 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (3 Eylül 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (3 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 3 Eylül Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

08:35- 19:00 arası Ay boşlukta Bütün gün Ay boşlukta. Yeni bir şeylere başlamayın. Koç Sevgilinize öyle çiçek, böcek, şıklıklar yapacağınız bir gün değil. O nedenle bu tip konulardan uzak durmanız sizin için en iyisi.Boğa Aile büyüklerinizle ilgili bazı tuhaf haberler veya istekler kapınızı çalabilir. Mümkün mertebe yaşadıklarınızı abatmamaya çalışın.İkizler Maddi anlamda bugün kendinizi pek bir tamam hissedebilirsiniz ve manasız alışveriş yapma riski içinde olabilirsiniz. En iyisi kredi kartınızdan uzak kalmanız.Yengeç Kendinizden daha kıdemli veya varlığıyla size söz geçirecek insanlarla çok fazla muhatap olmamaya gayret edin. Zararlı çıkabilirsiniz.Aslan Korkularınızla yüz yüze kalabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler konusunda terk edilme, tercih edilme korkusu sizi kuşatabilir. Bu konulara hiç girmeyin bence.Başak Sosyal medyadan uzak durmanız gereken bir gün. Öyle yeni birileriyle tanışacağım diyerek kendinizi abuk sabuk insanların hayatına atmayın.Terazi Çalışma hayatınızda size olumlu sözler söyleyerek cesaretlendirecek insanlarda çıkabilir karşınıza ya da tam tersi cesaret kıracak tiplerde olabilir.Akrep Bugün önemli kararlar almak durumunda kalırsanız bilin ki işiniz zorlaşacak. O nedenle sağlıklı karar verebilmeniz için sakin ve dingin olmaya bakın.Yay Ödemeler konusunda bir kaos yaşayabilirsiniz bu anlamda dikkat edin. Para çıkışı gerçekleşirken yanlışlıklar yapmayın.Oğlak Arkadaş çevrenizden ilişkileriniz konusunda güzel sözler duyabilirsiniz veya destekler tavırlar içinde olabilirsiniz. Akıl almak için iyi bir gün.Kova Gerginliğinizi atabilmek için iyi bir gün olmayabilir. Kafanızı dinlendirmeye ve düşüncelerinizi olabildiğince organize etmeye bakın.Balık Tam bir sinir harbi yaşayabilirsiniz bugün. Özellikle ezici ve kırıcı tavırlar dikkatinizi iyiden iyiye dağıtabilir. Çok takmayın.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar