Günlük burç yorumları (30 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.09.2021 tarih ve 07:17 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (30 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (30 Eylül 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (30 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 30 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

17.47'den sonra Ay boşlukta Bugün aileniz için alışveriş yapmak adına harika bir gün. Koç Ailenizin de işin içinde olduğu mal, mülk meseleleri varsa bunu toparlayıp değerlendirmek için yapılması gerekenleri yapın.Boğa Yatırımlara ve para kullanımınıza bugün özen gösterin. Gerekli dikkati gösterirseniz kazanırsınız.İkizler Bugün uzun süredir beklediğiniz veya oluşturduğunuz işleriniz hakkında güzel gelişmeler olabilir. Az kurcalayın bu durumu.Yengeç Ev almak, satmak, kiralamak için gayet olumlu bir gün ama işi eğer şansa bırakırsanız çok şanslı bir günde değilsiniz bilin.Aslan Sağlık konusunda baş ağrısı, boyun kasları ve alın bölgesine dikkat edin. Riskli hareketlerde bugün bulunmayın.Başak Çok daha olumlu bir günden geçebilirsiniz. Yeter ki bugün toleranslı olun her konuda. Yolunuz her açıdan açılabilir.Terazi İş konusunda sert konuşmalar ve kötü tepkiler çevrenizde uçuşabilir. Sizi ilgilendirmeyen konulara kesinlikle karışmayın.Akrep Öğrenciyseniz bugünü yapmanız gerekenler açısından olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Çalışın!Yay Dilekçeler, yazışmalar, imzalar, mühürler… Bunlarla ilgili bir şeyleriniz varsa sinirlenmeden sakin sakin yapmaya çalışın derim.Oğlak Mahkemelik bir mevzunuz varsa çevrenizden yardım alabilirsiniz ama karar verirken mutlaka tam bilen birinden görüş alın.Kova Aşk konusunda olumlu gelişmeler olabilir, fakat iş ve işle ilgili konularda tam bir kaos içine düşebilirsiniz. Dikkatli olun.Balık Karar vermeniz gereken konuların içinde, bir insanla görüşmek veya görüşmemek durumu varsa, bugün karar vermeyin derim.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar