Günlük burç yorumları (4 Eylül 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.09.2021 tarih ve 06:10 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (4 Eylül 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (4 Eylül 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (4 Eylül 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 4 Eylül Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Karizmanız boydan boya çizilebilir Büyük değişimlere, kahraman olmaya pek meraklı olabiliriz bugün. Koç Bugün ne kendinizi gerin ne de çevrenizi. En iyisi mümkünse hele aşksa konu kesinlikle sus pus kalmanızda fayda var. Susmayı başarın bence.Boğa Bugün öyle aile üyeleriyle oturup yanyana tatlı tatlı sohbet etmeyi düşünüyorsanız, bence hemen bu fikirden vaz geçin. Tartışma çıkabilir.İkizler Evet siz arkadaşlarınız için düşünmeden elinizi taşın altına sokarsınız. Ama çevreniz bunu sizin için gerektiğinde yapıyor mu?Yengeç Maddi anlamda vericiliğinizi bir kere daha düşünün.  Bu tutum ve davranışınız bir zaman sonra sizin için göreve dönüşebilir. Sizden her istenileni yapmayın.Aslan Bugün ille de yapmanız gereken işler var diyerek ekstradan çalışmanız istenebilir. Veya angarya yüklenebilir üstünüze dikkat edin.Başak Tartışmayın ve gerginliklere kendinizi bırakmayın derim. Yol ayrımında bulunan bazı konularda size akıl danışmak isteyenler sizi oyalayabilir.Terazi Şans oyunları veya spekülatif yatırımlar konusunda çok fazla ısrarcı olmayın. Çünkü zararlı çıkan siz olabilirsiniz. İddialaşmayın çevrenizle.Akrep İş, para ve çalışma hayatı konusunda tam bir alavere dönebilir arkanızdan. O nedenle ne yaparsanız yapın bugün sinirlerinize hakim olun.Yay Yola çıkacaksanız veya uzak yollarla ilgili bazı planlarınız varsa bence bugün yapmanız gerekeni yapın bu konuda ama parayı doğru hesaplayın.Oğlak Cinsel konular, uyku ve rüyalarınız… Yani işin gerçeği bugün psikolojinize dikkat edin derim. Çünkü bir anda kendinizi bu konularda bitkin hissedebilirsiniz.Kova Aşk konusunda yani kısa vadeli ilişkiler konusunda hiçte fena değilsiniz. Bugün bu anlamda hareket almanız gerekiyorsa alın ve eyleme geçin derim.Balık Ortalığı toplayıp çevrenizi mutlu etmek adına abuk sabuk koşturmazsanız bugün pek de güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bencil olun biraz.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar