Günlük burç yorumları (4 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.11.2021 tarih ve 00:05 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (4 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (4 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (4 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 4 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Yeni ay öncesi zorlu bir gün Uranüs, Satürn etkisi altında yine zorlayan günlerden geçiyoruz. Bugün daha sabırlı olmaya gayret edin. Koç Resmi işler bugün bir anda üzerinize yıkılacakmış gibi hissedebilirsiniz. O nedenle uzmanına danışmayı unutmayın.Boğa Aleni, gözünüzün içine baka baka bugün hakkınızda manasız kelamlar edebilirler. Gülümseyip geçerseniz kazanırsınız.İkizler Sağlık konusunda bu hafta sonuna kadar üreme yolları ve cinsel hastalıklara dikkat edin.Yengeç Aşk konusunda ani çarpıcı gelişmeler yaşamanız pek mümkün bu aralar. O nedenle kendinizi soğukkanlı tutun.Aslan Aile ilişkilerinde sıkıntılı bir gün yaşamanız olası. Hele miras, gayrimenkul konuları varsa sabırlı olun.Başak Para konusunda belki de yılın en dikkatli olmanız gereken zamanındasınız. Sabırlı ve güçlü durun.Terazi Maddi konularda yeni başlangıçlara çevreniz sizi teşvik edebilir. Çok doğru bir zaman gibi görünmüyor. Temkinli olun.Akrep Hayatınızda önemli ve kritik bazı olayların kapısı bugünlerde açılacak gibi görünüyor. Uyanık olun!Yay Bu yeni ay ve öncesinde psikolojinizi korumanızda ciddi fayda var. Önünüzü net görmeniz gerekecek.Oğlak Para dışında her alanda olumlu ve atılıma açık bir gün. Ama siz yine de önümüzdeki haftayı değerlendirin.Kova İşten ayrılma veya işle ilgili kritik konularda ani gelişmelere açık bir gün. Pire için yorgan yakmaya değmez.Balık Yakın çevrenizle ağız dalaşı yaşamanız muhtemel. Ne kadar soğuk ve mesafeli olursanız o kadar sizin için iyi olur.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar