Günlük burç yorumları (4 Mayıs 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.05.2021 tarih ve 00:07 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (4 Mayıs 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (4 Mayıs 2021)

Günlük burç yorumları (4 Mayıs 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 4 Mayıs 2021; Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Ve Merkür yuvası İkizler burcunda İleri geri hareketiyle 11 Temmuz’a kadar İkizler  burcunda kalacak olan Merkür bizi iletişim ve akılcılık yolunda olumlu etkileyecek. (MURAT İPEK / [email protected])Koç Para konusunda bugün hem iyi hem de tuhaf gelişmelerin içinde bulabilirsiniz kendinizi. O nedenle şaşırmayın ve sakin olun.  Sevgili koçlar size bir kere daha dikkat diyorum. Eh, daha ne diyeyim.Boğa Boğalarım bakın, bugün tam bir otorite savaşının ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Unutmayın filler tepişirken olan çimenlere olur. Mümkünse çok ortada gezinmeyin.İkizler Evet canım ikizlerim! Ne mutlu size, artık yöneticiniz Merkür ikizlerde. Ve üstelik Plüton’la iyi Jüpiter’le sert bir açıda. Bugün siz bilgiyi değil taşımak uçurursunuz artık. Gıybet yaparken az insaflı olun!Yengeç Sevgili yengeçler, bugün eğer devlet baba ile ilgili işiniz varsa titiz ve dikkatli olmanızı tavsiye edeceğim. Çünkü karar verirken duygularınızla hareket etme olasılığınız var.Aslan Bir dakika durun aslanlarım, ilişkinizi düzeltmek için pek de öyle anlamlı konuşmalar yapılacak bir güne benziyor. Dikkatinizi daha çok iş ve iş arkadaşlarınıza verin derim.Başak Bugün yanınızda çalışan veya yanında çalıştığınız insanlarla fikir ayrılıkları, çatışma içine girmeniz olası. Soğuk kanlı olun derim. Sevgili başaklarım bugün daha ılımlı olun..Terazi Terazilerim, bugün büyükanne veya büyük babanızla maziden konuşup zaman geçirin ama aşk ilişkilerine falan aman diyeyim girmeyin. Zaten bu aralar tuhaflıklar peşinizde. İş açmayın başınıza.Akrep Canım akreplerim, ilişkiler konusunda duygusal hayatınızla ilgili enteresan gelişmeler olurken diğer yandan iş ve ortaklık konularında sorun yaşamanız muhtemel.Yay Bugün siz siz olun öyle önemli e-postaları atmaya veya telefon konuşmaları yapmaya kalkmayın derim. Durduk yerde mevzuu karışabilir. O nedenle sevgili yaylarım en iyisi erteleyin.Oğlak Çalışkan oğlaklarım, biraz kaldırın başınızı. Gün içinde aklınız hala ekonomik gelgitler içinde gidip gelirken diğer yandan aşk konusunda burnunuzun dibinde hoşluklar oluyor olabilir.Kova Sevgili Kovalar, para konusunda yanılma payınızı bugün aklınızdan çıkarmamanızda fayda var. Ayrıca aile ile olan ilişkilerde gerilime açık bir durum olabilir.Balık Kıyamam size sevgili balıklarım, kendinizi biraz yorgun ve bitkin hissetmeniz muhtemel o nedenle biraz işten güçten vakit ayırmanız daha hayırlı olur. Toparlayın daha hafta başındayız.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar