Günlük burç yorumları (5 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.10.2021 tarih ve 07:07 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (5 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (5 Ekim 2021)

Günlük burç yorumları (5 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 5 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Saat 16:00 ya kadar ay boşlukta Bugün sorun çözmek için doğru konuşmaya gayret edin. Derdinizi net ve temiz anlatın. Koç Para konusu yine gündeminizde olacak. Öfkelenmeden sakin kararlar verirseniz bu ay sonuna doğru faydasını görürsünüz.Boğa Çevrenize güvenmeyi öğrenmelisiniz. Olaylara bakış tarzı sizin için önemli. Ama problemleri gereksiz büyütüyorsunuz.İkizler Gün içerisinde dekorasyon konusunda köklü değişikliklere gidebilirsiniz. Kafanızı dağıtmak için ev işlerine dalabilirsiniz.Yengeç Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine uyum göstermenizin hayırlı olacağı bir gün.  Bugün “Benim dediğim olacak” diye diretmeyin.Aslan Alacaklıysanız hatırlatın karşı tarafa veya yeni para olanakları için biraz koşturun derim. Ama harcama yapmadan makul hareket edin.Başak Beklediğiniz bir mali gelişme hızla gerçekleşebilir. Veya bu konuyla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bu konuları kurcalayın biraz.Terazi Söylemek istediklerinizi lafı dolandırmadan söylerseniz, yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsiniz. Yani her konuda ilişkilere dikkat.Akrep Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Kim kime dumduma bir hal çevrenizde gelişebilir. Manasızlıklara açık olun.Yay Sağlığınız, ufak tefek rahatsızlıklar nedeniyle, yapmanız gereken birçok işi yarım bırakmanız söz konusu olabilir. Sağlığa dikkat edin biraz.Oğlak Sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gün. İş başarınızın temposu çok daha fazla artıyor gibi durmakta. Evrakları dikkatli okuyun.Kova İşe katkısı olacak konularda araştırmalar sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Çalışın!Balık Bugün herhangi bir konuda karar vermek sizin içi çok zor olabilir. Kararsız kaldığınız konularda mutlaka çevrenize danışın.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar