Günlük burç yorumları (5 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.11.2021 tarih ve 07:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (5 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (5 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (5 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 5 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Venüs Oğlak burcunda ve Akrep’te yeniay Venüs sevgidir, ama Oğlak burcunda saygı duymaya dönüşür. Yeniay ise ayrılıklar, ölüm, korkular vb. Nereden tutsanız bu yeniay sevimsiz. Koç Ortak gelirleriniz varsa bazı kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu kararlara dikkat etmenizde fayda var.Boğa Evlilik ve uzun süreli birliktelik için kendinizi koşullamamanız gerekecek. Yeni başlangıçlar neden olmasın?İkizler Sağlık ve çalışma koşullarınızda kendinizi daha iyi hissettirecek yeniliklere adım atabilirsiniz.Yengeç Duygusal potansiyelinizi fark edeceğiniz bir gün. Hafta sonu da dahil kendinize haksızlık yapmamaya bakın.Aslan Bu yeniay sizi, aile ve aile büyüklerinizle ilgili olarak bazı sıkıntılı kararlar almaya sürükleyebilir. Gayrimenkul konularına bir kere daha dikkat!Başak Ahbaplık ilişkiniz olan insanlarla eğer iş ve çalışma koşullarını paylaşıyorsanız bugün tavrınıza dikkat edin.Terazi Maddi anlamda önünüzde yeniliklere açılacak bir fırsat belirebilir. Şansınıza değil, aklınıza güvenmeniz gerekecek.Akrep Bu yeniay sizin burcunuzda gerçekleştiği için birebir etkileneceğinizi söylemek mümkün. Kararlarınıza dikkat edin.Yay Kendinizi bugün ciddi bir biçimde içe dönük, halsiz hissedebilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi kontrol edin.Oğlak İnternette ve özellikle gelir kapınızla ilgili yenilikler yapma, bir şeylere girişme eğiliminde olabilirsiniz. Temkinli olun.Kova Baba veya baba yerine koyduğunuz insanlarla ilgili olarak enteresan gelişmeler olabilir. Otorite figürlerine dikkat!Balık Hukuk ve hukukla ilgili kişileri önemsemeniz gerekecek. Önünüzde güzel kapılar açılabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar