Günlük burç yorumları (5 Mayıs 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.05.2021 tarih ve 00:53 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (5 Mayıs 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (5 Mayıs 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (5 Mayıs 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 5 Mayıs 2021; Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Duygularınızı abartmayın Duygusal salınımlar söz konusu olabilir. Tutkulu ve bağımlı ilişkilere düşme riski var. (MURAT İPEK / [email protected])Koç Maddi anlamda çarpıcı bir anda güzel gelişmeler olabilir. Ama diğer yandan da kendinizi bazı yaptırımlar içinde görmenizde muhtemel. O nedenle bu hafta daha dikkatli olun canım koçlarım.Boğa Sosyal medya veya internet üzerinden yapacağınız ticari hareketlerde dikkatli olmanızda fayda var. Tam da kaş yapayım derken göz çıkaracağınız zamanlar. Canım boğalarım harcamalarda uslu durun.İkizler Evet bugün kafanızı toparlamakta hayli zorlanmanız olası. O nedenle öyle çok önemli büyük kararlar vermemeye çalışın. Özellikle de kariyer konusunda. Sevgili ikizlerim en iyisi kahvenizi yudumlayın. Relaks!Yengeç İyi yürekli yengeçlerim, eş ve eşinizin parasıyla ilgili ve aynı zamanda yurtdışı konularında işiniz varsa dikkat! Hele öğrenci bir yengeçseniz planlı olmanız gereken bir gün.Aslan Bürokratik konularda işlerinizde bazı sıkışmalar olabilir sevgili aslanlarım. O nedenle ya bilen birinden yardım alın ya da mümkünse bugün bu işlere el sürmeyin derim.Başak Sevgili başaklar, ikili ilişkilerinizde tam bir kafa karışıklığı yaşamanız muhtemel o nedenle eğer doğru dinler ve doğru düşünürseniz aslında çözüm yolu önünüzde açılacak.Terazi Çalışma ve kariyer konusunda hiç te fena bir gün yaşamayacaksınız denilebilir. Yeter ki dikkatinizi en üst seviyede tutun ve elinizden geleni ortaya koyun.Akrep Bugün aşk ve ilişkiler konularından uzak kalmanızda fayda var canım akreplerim. Şans oyunları vb. konulara yeltenmeyin bile. Bu günler bu işler için pek iyi olmayabilir.Yay Gayrimenkul ile ilgili konulara bugün eğilebilirsiniz. Evinizi derleyip toparlamak tadilat için fena bir günde değilsiniz. Arkadaş ve kardeşlerle fikir ayrılığı yaşamanız olası.Oğlak Bugün konuşmalarınız neticesinde aleni para kaybetmeye açık bir durumda olabilirsiniz. O nedenle oldukça temkinli ve sakin olmaya bakın. Nedir bu paradan sizin bu yıl çektiğiniz!Kova Kovalarım, bu halinizde hiç çekilmez ama, alıngan bir günden geçiyor olabilirsiniz. O nedenle mümkünse her şeyi çok da ciddiye almamaya bakın. Ve tabi harcamalarınız da olabildiğince dikkatli olun.Balık Bugün kendinizi yorgun ve bitkin hissetmeniz söz konusu olabilir. Sağlığınızla ilgili konulara ve özellikle kaliteli uykuya bu aralar önem verin. Sevgili balıklar kendinizi düşünün.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar