Günlük burç yorumları (6 Temmuz 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.07.2021 tarih ve 00:19 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (6 Temmuz 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (6 Temmuz 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (6 Temmuz 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 6 Temmuz 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Merkür, Neptün zorlu görünüm.  Bugün doğru anlayın ve doğru konuşun. Yanlış anlamalara müsait bir gün. Koç Arkadaş ve kardeşlerinizle olan ilişkinizde yanlış anlaşılmalara açık bir günden geçecek olabilirsiniz. O nedenle dikkatli olmanızda fayda var.Boğa Para meselelerinde önünüze fırsatlar geldiği halde bu konuda bir kafa karışıklığı yaşamanız olası. Konuşulanları doğru değerlendirin.İkizler İş ve iş verenlerle ilgili, olumsuz sözler kulağınıza gelebilir. Öncelikle bu konuda her söylenene inanmayın ve daha kararlı olun derim.Yengeç Kendinizi daha içe dönük hissedebilirsiniz. Herkes bir şeyler söylüyor ve siz kararsız bir noktada kendinizi bulabilirsiniz.Aslan Bugün sosyalleşmek adına abartılı tutum ve davranışlar sergilemediğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.Başak Kendinizi ortaya koyma konusunda bazı tuhaflıklar, gereksiz müdahaleler yaşamanız olası; o nedenle, önemli lafları seçin.Terazi Uzak yerlerde bulunun tanıdıklarınızdan enteresan haberler almanız mümkün. Karşınızdaki insanların tutarlı olmasına dikkat edin.Akrep Bugün olmadık yerlere ödemeler yapmanız olası, durduk yerde çıkan masraflar bugün sizi biraz bunaltabilir.Yay Partnerinizle ilgili bir sorun yaşamanız mümkün. Bu çözülemeyecek bir şey değil. Kilit cümle “tarafsız dinleyin karşınızdakini.”Oğlak Sağlığınızla ilgili olarak mümkün mertebe kendinizi toparlamanızda ve bakmanızda fayda var. Yediklerinize dikkat etmeniz gerekebilir.Kova Aşk meselelerinde bir yandan heyecan yaşarken diğer yandan korkularınız gün yüzüne çıkabilir. Olabildiğince sakin olun.Balık Gayrimenkul konularında hayal kırklığına açık bir gün. Bu ve buna benzer konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar