Günlük burç yorumları (7 Kasım 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.11.2021 tarih ve 09:35 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (7 Kasım 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (7 Kasım 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (7 Kasım 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 7 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Bugün iyimserliğin dibine vurun. Küçük şeylerden büyük mutluluklar duymayı kendinize öğreteceğiniz bir gün. Bunu başarabilen varsa bana da öğretsin! Koç Manasızca kendinizi hayal kırıklığı duygusuna bırakma eğiliminde olabilirsiniz. Yapmayın böyle şeyler!Boğa Rüyalarınıza dikkat edin bu aralar. Ve tabii uykunuza. Ruhunuzu dinlendirmeniz gerekecek.İkizler Spora mı başlasanız? “Gezmek, lak lak yapmak, kek kurabiye yemek dururken spor da yapılır mı?” demeyin. Ya da diyin.Yengeç Bugün ufak tefek kazalara dikkat etmeniz gerekecek. Öyle yerli yersiz oradan oraya atmayın kendinizi olur mu?Aslan Aşk ve ilişkiler konusunda uzun süredir parlamayan yıldızınız parlar gibi. Mümkünse yeni insanlarla tanışın derim.Başak Eski konular açılıp tatlı tatlı sohbet edebileceğiniz bir gün. Ama pişmanlıklardan konu açmamaya bakın.Terazi Yakınınızda sevdiklerinizle hoş bir gün geçirebilirsiniz. Bu size iyi gelecektir. Daha olumlu olmaya bakın.Akrep Alışveriş yapmaya dalabilir ve gereksiz şeyler alabilirsiniz. Kendinizi daha temkinli davranmaya zorlayın.Yay Bugün çevrenizde en çok fark edilip, ilgi odağı olacak olan kişilerden birisiniz. Birazcık şımarın artık.Oğlak Bugün kasvetli konulara kaymaya pek meyilli olabilirsiniz. Yapmayın! Eğlenin, kendinizi mutlu etmeyi bilin.Kova Bağlanın internete ve bütün gün onunla bununla konuşun, aşk yaşayın, oyun oynayın. Mutlu edin kendinizi.Balık İşi gücü düşünerek şimdiden yaşamadığınız haftanın derdini taşımayın bugün.  Rahatlayın biraz.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar