Günlük burç yorumları (7 Temmuz 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.07.2021 tarih ve 06:58 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (7 Temmuz 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (7 Temmuz 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (7 Temmuz 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 7 Temmuz 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Venüs ile Satürn mücadelesi var Kendinizi değersiz, güçsüz hissetmeniz olası. Oysa kendinize iyi davranmanız gereken bir gün. Koç Yorgun hissedebilirsiniz bugün kendinizi; özellikle aşk, ilişkiler konusunda “eh, yeter ama” dediğiniz noktaya gelebilirsiniz.Boğa Ailenizle olan ilişkinize bugün daha dikkat etmenizde fayda var. Olur olmadık konularda problemlere açık bir gün.İkizler Bu aralar her şeyi kafanızda büyütme eğiliminde olabilirsiniz. Daha sakin ve dingin bir süreç yaratmanızda fayda var.Yengeç Para konusuna bugün hiç girmeyin derim. Çünkü abuk sabuk durumlar yaşamanız söz konusu. Olaylara tarafsız bakın.Aslan Bugün kendiniz için güzel şeyler yapabilirsiniz ama abartıya kaçmanız da olası. O nedenle olabildiğince minimal kalın.Başak Geçmişi kurcalayıp çıkarmanın, olmuş bitmiş meselelerin üzerinde sayıklamanın kime ne faydası var? Önünüze bakmanız gereken bir gün.Terazi İnternet üzerinden iş hallederken olabildiğince güvenliğinize dikkat etmeniz gerekecek. Bu anlamda sorun yaşama riskiniz olabilir.Akrep Evliyseniz ve bu aralar sıkıntılar yaşıyorsanız, kendinizi suçlayarak ilişkiyi olumlu bir yana çekmeye kalkışmayın derim. İyi düşünün.Yay Kulağınıza güvendiğiniz insanların abuk sabuk sözleri gelebilir ve kendinizi yetersizlik duygusunu yaşatabilirsiniz. Dikkate almayın.Oğlak Sağlık konusunda üst solunum yollarına dikkat etmeniz ve olabildiğince sağlık konusunda temkinli olmanız gereken bir gün.Kova Gönül meselelerinde ani parlamalar, Türk filmi tadında tuhaflıklar yaşama olasılığınız hayli güçlü. Bugün bu konudan uzak durun derim.Balık Aile büyükleriyle ilgili hayal kırıklıklarına açık bir gün. Ne yapsanız yaranamayabilirsiniz. Durumu çok zorlamayın derim.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar