Günlük burç yorumları (8 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 08.10.2021 tarih ve 09:06 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (8 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (8 Ekim 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (8 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 8 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Aktif, heyecanlı bir gün Mars sahne alıyor. Hareketlerimize ve bedenimize, ufak tefek kazalara dikkat edilmesi gereken bir gün. Koç Günlük işlerinizde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Oysa, hedeflerinize ulaşmak için gerekli güce sahipsiniz. Biraz daha azimli davranın.Boğa Bugün, aile ile ilgili olaylara odaklanacaksınız gibi duruyor. Özellikle aile büyükleriyle ilgili mevzular biraz baş ağrıtabilir.İkizler Bugün her şey size biraz fazla, dayanılmaz gelebilir. Sabrınızı sınanır olduğunu hissedebilirsiniz. Sakin sakin sağdan ilerleyin bence.Yengeç İşinizle ilgili daha ilerlemek adına çalışmalar yapmak istemenize rağmen bugün olur olmadık tipler sizi durdurabilir.Aslan Yazılı anlaşmalar yaparken aceleye getirmemeli, her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. Bugün dikkatinizin dağılmasına izin vermemelisiniz.Başak İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi yorgun düşürebilir. Zaten uzun süredir “Ben ne haldeyim?” diyor olabilirsiniz. Zorlamayın koşulları.Terazi Gayrimenkul, toprak mevzuları sizi bugün sıkıştırabilir. Bu ve bu konularla alakalı insanlara dikkat edin, boş yere zamanınızı almasınlar.Akrep Kuşkucu tavırlarınızda, kendinizi haklı çıkarmak adına birçok neden bulabileceğiniz bir gün. Yapmayın, düşman sahibi olmayın.Yay Güven duygunuz bugün zedelenebilir. Kendi kendinize çıkarımlarda bulunup çevrenizi itham edebilirsiniz. Yapmayın.Oğlak Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize ulaşacağınız bir gün.  Hadi çalışın biraz.Kova Kendinizi güvende hissetmeme duygunuzdan bir an önce sıyrılmanız sizin hayrınıza. Hangi konuda hassasiyet göstereceğinizi belirleyin.Balık Orijinal fikirlere her zaman açıksınız ama bugün işin dozunu kaçırma olasılığınız hayli fazla. Mantıklı kararlar alın.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar