Günlük burç yorumları (9 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 09.10.2021 tarih ve 05:56 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (9 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (9 Ekim 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (9 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 9 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay bütün gün boşlukta Merkür 08:00 civarlarında güneşin kalbinde bütün olumlu düşüncelerinizi aklınızdan geçirin. Koç Eski olayları artık kafanızdan atmanın bir yolunu bulmalısınız. Arkaya bakarak yürünemeyeceğini bilmelisiniz.Boğa Kendinizi ve geleceğinizi niyet ederek bugün daha olumlu düşünceler içine girmelisiniz. Planlama için iyi bir gün.İkizler Bugün daha çok sağlık ve fiziksel görünüşünüzle ilgili konulara eğilmelisiniz. Bu konuda planlı bir bakış açısında olmanız iyi olur.Yengeç Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir bugün. Biraz daha çevrenize güven duymanız iyi gelebilir size.Aslan Tam olarak ne yapacağınızı bilemediğiniz bir gün, eskiye dair konular sıklıkla açılabilir. Bu tip sohbetlerden uzak kalmanız çok daha doğru.Başak Birtakım şeylerin sizden saklandığını hissedebilirsiniz, fakat sakinliğinizi korumanız gereken bir günden geçiyorsunuz.Terazi Bugün şansınıza güvenerek maddi anlamda bir şeylere kalkışmamanız hayırlı olur. Alacak verecek mevzuları sıkıntılı duruyor.Akrep Bugün mantıklı tavırlarınızla çevrenizi oldukça etkileyebilirsiniz. İstediğiniz sonuca kolay bir şekilde yaklaşacaksınız gibi duruyor.Yay Kendinizi bugün kabuğunuza çekilmiş herkesten uzak bir yerde kalmak isterken bulabilirsiniz. Bu anlamda içinizden geleni yapın.Oğlak Sosyalleşmek adına abuk sabuk bir duruma düşme riskinizin olduğunu söylemeliyim. Olabildiğince orantılı davranmaya bakın.Kova “Tatil günü bu da nereden çıktı?” demeden önünüze gelen iş ve para tekliflerini kovalamanız sizin için hayırlı duruyor.Balık Bugün kendinizi çok kolay kaosun içne sürükleme riskiniz var, o nedenle sağduyulu davranmanız hayrınıza olur.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar