Günlük burç yorumları (9 Mayıs 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 09.05.2021 tarih ve 09:07 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (9 Mayıs 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (9 Mayıs 2021)

Günlük burç yorumları (9 Mayıs 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 9 Mayıs 2021; Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Venüs, İkizler  burcunda 2 Haziran’a kadar Venüs İkizler  burcunda hareket edecek. Karşı tarafı etkilemek için entelektüel yanınızı parlatın. Koç Bugünü aslında milletin problemlerini çözmek için veya kendiniz için bir şeyler yaparak geçirmeniz mümkün. Milletin derdi bitmez bence siz kendinize yoğunlaşın.Boğa Bugün maddi konularda uçmadan planlar yaparsanız yerini bulur gibi görünüyor. Sevgili boğalarım, ayrıca kendinizi bugün her şeyden sorumlu tutmamaya çalışın.İkizler Sosyal çevreniz içinde hoş ve güzel bir gün geçirme eğiliminde olabilirsiniz ama ne olursa olsun maddi konularda ileri geri konuşmayın olur mu? Yani olur ya, atıp tutarken uzman kesilmeyin.Yengeç Bugün her şey oldukça yolunda gidiyormuş gibi görünse de ani parlamalara ve kırgınlıklara açık bir günden geçecekmişsiniz gibi durmakta. Sakinliğinizi koruyun.Aslan Kendinizi biraz yorgun ve kafası karışmış hissedebilirsiniz. Ama merak etmeyin bu geçici bir durum. Olabildiğince, bugün bari ekrana bakmamayı deneyin derim.Başak Düne göre daha sakin bir günden geçecekseniz demek yanlış olmaz. Çevrenizdeki dırdırlara bugün kulağınızı kapatın derim. Kendinizi biraz dinlendirin.Terazi İlişkilerde daha yapıcı daha onarıcı bir tutum içinde olabilirsiniz ama tavrınızda aşırıya kaçmadan abartmadan bir tutum geliştirin derim sevgili teraziler. Daha sakin!Akrep Bugün aşka kapılma, inanma ve gönüllü olarak yoldan çıkma gününüz dersem yanlış olmaz. Kalbiniz bugün biraz çarpabilir ve heyecanlanabilirsiniz. Şansınızı deneyin.Yay Bugün sizin de aşk çanlarınız çalıyor gibi görünmekte. o nedenle olabildiğince kendinizi bu konuda riske atın derim. Hadi ama yaylar, aşk ve heyecan her zaman çok daha iyidir.Oğlak Sevgili oğlaklarım, bugün gayrimenkul, ev kiralama gibi işlere kalkışabilirsiniz ama ustalara, size yardımcı olacak, işinizi yapacak olanlara doğru anlatmanız gerek derdinizi.Kova Bugünü önümüzdeki haftayı planlayarak geçirmeniz hoş olabilir. Çünkü önümüzdeki hafta yaşamınızda ciddi bir hareketlilik olacak gibi duruyor sevgili kovalar. Tatil matil demeden çalışın artık.Balık Ah be sevgili balıklarım sizin de ortanız yok! Bugün çocuklarınız veya sevgiliniz için kredi kartını har vurup, harman savurabilirsiniz. Derhal çekin elinizi o kredi kartından.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar