Günlük burç yorumları (9 Temmuz 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 09.07.2021 tarih ve 06:58 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (9 Temmuz 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (9 Temmuz 2021)

Günlük burç yorumları (9 Temmuz 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 9 Temmuz 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Gayrimenkul konuları için iyi bir gün. Ev almak, satmak, kiralamak veya tadilat, olmadı kıyı köşe temizlik için iyi bir gün. Koç İyiden iyiye aile meselelerinin içine düşmüş olduğunuzu bugün görebilirsiniz. Bu konularda yaptırım gücünüz varsa dahil olun.Boğa Arkadaş, kardeşlerle ilgili konularda biraz kafa karışıklığı mevcut. Ne yaparsanız yapın ortamı germeden halletmeye bakın derim.İkizler Paranızın artık hesabını bilmeniz gereken günlerden geçiyorsunuz. Ne yaparsanız yapın bugün harcamalarınıza dikkat edin derim.Yengeç Tam olarak içinde bulunduğunuz konularda çözüm ile çözümsüzlük arasında gidip gelebilirsiniz. Daha olumlu olmaya gayret edin.Aslan İşten ayrılmak veya kendi işinizde bir yenilik içine girmek isteyebilirsiniz. Bu atılım için çok da doğru bir gün olmayabilir.Başak Sosyal yapılanmalar içinde yardıma ihtiyacı olanlara biraz yardım etmeniz bugün sizi çok ama çok iyi hissettirecektir.Terazi Dedikodudan uzak durmanız gereken bir gün. Pek tatlı gelebilir birilerini konuşmak ama sizin zorda kalma durumunuz olabilir.Akrep Bugün bir sunum yapmak veya araştırma yapmak için iyi bir gün. Başkalarının önünde anlattıklarınızla parlayabilirsiniz.Yay Önünüze gelen kağıtları çok dikkatli okuyun. Çünkü manasız bir şeyin altına imza atmak istemezsiniz. Akıl verenlere itibar etmeyin.Oğlak İlişkilerinizde dikkat etmeniz gereken bir gün. Ani birleşmelere ve ayrılışlara hazır tutun kendinizi bu aralar.Kova Arkadan gizli saklı iş çevirmek bugün size pek bir cazip gelebilir. Aman diyeyim bu konuda kendinizi frenleyin. Zor durumda kalırsınız.Balık Yakın çevrenizin ilişkileriniz üzerinde çok fazla söz söyleme durumu olabilir. Gereksiz laflar edilmesine müsaade etmeyin.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar