Gwen Stefani ile Blake Shelton evlendi (Düğünden fotoğraflar)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.07.2021 tarih ve 10:25 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Gwen Stefani ile Blake Shelton evlendi (Düğünden fotoğraflar)

makale içerik

Gwen Stefani ile Blake Shelton evlendi (Düğünden fotoğraflar)

Gwen Stefani ile Blake Shelton evlendi (Düğünden fotoğraflar)

ABD’li pop şarkcısı Gwen Stefani ile country müzik sanatçısı Blake Shelton, evlendi. Shelton’ın Oklahoma’daki çiftliğinde düzenlenen düğüne ikilinin yakınlarından oluşan az sayıda kişi katıldı.

2015 yılından bu yana birlikte olan ünlü şarkıcı Gwen Stefani ile country müzik alanındaki çalışmalarıyla tanınan Blake Shelton evlendi. Çift, ABD Oklahoma'daki çiftliklerinde sadece çok yakın aile üyeleri ve arkadaşlarının katıldığı bir törenle hayatlarını birleştirdi. Gwen Stefani, törende çekilen fotoğrafları da sosyal medya sayfasından takipçileriyle paylaştı.İlk evliliğini Gavin Rossdale ile yapan ve ondan üç çocuk sahibi olan Gwen Stefani, törende biri klasik uzun ve kabarık duvaklı, diğeri mini etekli iki farklı gelinlik giydi. Stefani, aynı zamanda yakın dostu olan Vera Wang'ın imzasını taşıyan gelinlik tercih etti.Stefani'nin gelinliğinin uzun duvağında da hem kendisinin hem de Blake Shelton'ın eski evliliklerinden dünyaya gelen çocuklarına bir jest de vardı. Uzun duvakta Shelton ve Stefani'nin yanı sıra Gwen Stefani'nin ilk evliliğinden dünyaya gelen oğulları Kingston James, Zuma Nesta ve Apollo Bowie'nin isimleri işlenmişti.51 yaşındaki Stefani, törenin bir diger bölümünde mini etekli bir gelinlik giydi. Görünümünü beyaz renkli, işlemeli kovboy çizmeleri ile tamamladı. Bu ikinci gelinliğin altına da file şeklinde çoraplar giydi ünlü şarkıcı. Stefani'nin, düğünü için tercih ettiği bu ikinci gelinlik de Vera Wang'ın imzasını taşıyor.Gwen Stefani ile Blake Shelton'ın düğün töreni, Shelton'ın Oklahoma'daki çiftliğinde yapıldı. Çift, uzun süredir burada birlikte yaşıyor. Tören için çiftliğin bahçesine özel bir çardak inşa edildi. Çardak, tören için çiçeklerle özel olarak süslendi. Stefani ile Shelton'ın düğün törenine toplamda 40 kişi katıldı.Gwen Stefani ilk evliliğini 2002 ile 2016 arasında Gavin Rossdale ile yaptı. Bu evlilikten çiftin Kingston, Zuma ve Apollo adında üç tane oğlu bulunuyor. 45 yaşındaki Blake Shelton ise ilk evliliğini 2003 ile 2006 arasında Kaynette Williams ile yaptı. İkinci kez 2011 ile 2015 arasında Miranda Lambert ile hayatını birleştirdi. Bu Shelton'ın üçüncü evliliği.Gwen Stefani ile Blake Shelton'ın düğün pastası da son derece sade ama yine de gösterişliydi. Çift, pasta kesilirken de uzun uzun poz verdi.Gwen Stefani ile Blake Shelton'ın köpekleri de törenin konukları arasındaydı. Sevimli köpek pasta kesimi sırasında Stefani'nin duvağının altına girerek bir süre oyun oynadı.Düğünden fotoğraflar...

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar