Haluk Levent’le 'Yeniden' 4 Kasım Perşembe Star'da

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 31.10.2021 tarih ve 12:07 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Haluk Levent’le 'Yeniden' 4 Kasım Perşembe Star'da

makale içerik

Haluk Levent’le 'Yeniden' 4 Kasım Perşembe Star'da
Kısa Linki Kopyala

Haluk Levent’le 'Yeniden' 4 Kasım Perşembe Star'da

Uzun süredir yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren Haluk Levent, ilk kez bir televizyon programıyla kamera karşısına geçerek milyonların sesi olmaya hazırlanıyor. Haluk Levent’le 'Yeniden', 4 Kasım Perşembe günü canlı yayınla Star’da başlıyor.

Milyonların gönlüne taht kuran, gençlerin arkadaşı, dertlilerin sesi, Türkiye’nin Haluk Abi’si artık Star’da! Uzun süredir yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren Haluk Levent, ilk kez bir televizyon programıyla kamera karşısına geçerek milyonların sesi olmaya hazırlanıyor. Haluk Levent’le 'Yeniden', 4 Kasım Perşembe günü canlı yayınla Star’da başlıyor.

Global Medya & Poll Production yapımcılığında hazırlanacak Haluk Levent’le 'Yeniden', milyonların sesi olacak. 7’den 70’e herkesin katılabileceği, interaktif bir yayıncılık anlayışıyla seyircisiyle buluşacak olan Haluk Levent, sürprizleriyle de çok konuşulacak. Milyonların ‘Haluk Abi’’si Haluk Levent, sesini duyuramayanların sesi, çaresizlerin çaresi olacak!

HERKES BU PROGRAMDA BULUŞACAK

Yardıma ihtiyacı olanlar ve yardım severler bu programda bir araya gelecek. Sesini duyuracak olan ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunulacak. Gerçek yaşam hikayelerinin ekrana geleceği program izleyenleri derinden etkileyecek.

SANATÇILAR DA YER ALACAK

Haluk Levent’in sanatçı dostları da projeye dahil olarak çok özel paylaşımlarda bulunacak. Ünlü konuklarını kendine özgü konseptinde ağırlayan Levent, unutulmaz müzik ziyafetlerine de imza atacak.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar