Hande Erçel'den sorunların üstesinden gelme yöntemleri

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.06.2021 tarih ve 14:28 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Hande Erçel'den sorunların üstesinden gelme yöntemleri

makale içerik

Hande Erçel'den sorunların üstesinden gelme yöntemleri

Hande Erçel'den sorunların üstesinden gelme yöntemleri

Kerem Bürsin ile birlikteliğiyle gündemde olan oyuncu Hande Erçel, sorunlarının üstesinden gelme yöntemleri anlattı. Erçel, "Boyaların içinde kaybolduğum, ruhumu beslediğim ve kendimi en iyi hissettiğim yer orası. Bu tutkumu sergiye dönüştürme niyetim uzun zamandır var. En yakın zamanda hayata geçirmeyi planlıyorum" ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin (34) ile yaşadığı birliktelikle gündemde olan Hande Erçel (27), Vogue dergisine verdiği röportajda "Sanırım çok yakınlarım dışında kimse üzgün olduğum zamanlarda çok fazla güldüğümü, saçmaladığımı bilmez" dedi.Erçel sorunlarının olduğu dönemler motivasyonunu yükseltmek için yöntemlerinden şu sözlerle bahsetti: "Gece denize girmek ve hiç durmadan dans etmek, sorunlarımın üstesinden gelebilmek için kullandığım yöntemlerden bazıları""En çok sevdiğim şey resim yapmak" diyen Erçel, "Boyaların içinde kaybolduğum, ruhumu beslediğim ve kendimi en iyi hissettiğim yer orası. Bu tutkumu sergiye dönüştürme niyetim uzun zamandır var. En yakın zamanda hayata geçirmeyi planlıyorum" dedi.Erçel, "Benim de yataktan çıkmak istemediğim günler oluyor. Öyle günlerde kendime biraz izin verip o duyguyu yaşıyorum" sözlerini dile getirdi.Erçel son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile başrolde ekranlarda boy gösteriyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar