Hangi ünlü nerede görüldü (26-31 Temmuz 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 31.07.2021 tarih ve 09:40 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Hangi ünlü nerede görüldü (26-31 Temmuz 2021)

makale içerik

Hangi ünlü nerede görüldü (26-31 Temmuz 2021)

Hangi ünlü nerede görüldü (26-31 Temmuz 2021)

Corona virüs pandemisi sanat ve eğlence dünyasının önde gelen isimlerini de etkiledi. Daha önce sık sık kırmızı halıda; bakımlı halleri ve modaya yön veren elbiseleriyle görüntülenen ünlü isimler, artık daha doğal halleriyle objektiflere takılıyor. İşte sosyal mesafe koşullarında görüntülenen ünlü isimlerden bazıları... (Fotoğraflar: BACKGRID USA)

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, New York'ta görüntülendi.Kendall Jenner, Los Angeles'ta aile yemeğine giderken görüntülendi.Aktris Reese Witherspoon's kızı Ava Elizabeth Phillippe, erkek arkadaşıyla kahve içerken görüntülendi. Genç çift daha sonra Brentwood'da yürüyüş yaptı.Model CJ Franco köpekleri Milo ve Mango ile yürüyüş yaparken fotoğraflandı.Nicky Hilton, çiçek desenli yazlık elbisesiyle New York'ta günlük işlerini hallederken görüldü.Ryan Reynolds,  "Spirited"  filminin setine giderken görüldü.Ünlü aktör Bradley Cooper, bir arkadaşının evinden kolun bilgisayarıyla çıktı.Jennifer Garner, eski eşi Ben Affleck Jennifer Lopez ile tatildeyken, tadilatta olan evini kontrol ediyor.Cindy Crawford ve Rande Gerber, Batı Hollywood'daki bir mobilya mağazasına uğradı.Aktris Malin Akerman siyah elbisesiyle Los Feliz'de bir market alışverişi yaptı.CJ Franco, yeni HBO Max Reality Serisi "FBOY Island!"ın Prömiyerini tartışmak için bir Podcast kaydettikten sonra Beverly Hills'deki bir Radyo stüdyosundan ayrıldı.Gal Gadot ve ailesi, bebek Danielle'i pasaport almaya götürdü.Reese Witherspoon, hasır şapkasıyla arkadaşı ve kişisel antrenörü ile yürüyüşe çıkarken görüntülendi.Şarkıcı The Kid LAROI ve  kız arkadaşı Charlton Kenneth'i Beverly Hills'deki Il Pastaio'da akşam yemeğine çıktı.Hunter Biden'ın karısı Melissa Cohen, Malibu'da market alışverişine giderken görüldü.Dwayne Johnson, spor salonuna giderken fotoğraflandı.Teddi Mellencamp,  vertigo krizinden sonra ilk kez görüntülendi. Teddi, Encino'da bir manikür salonundan çıkarken görüldü.Lori Harvey, pilatesten çıkıp arabasına koşarken park cezası almaktan son anda kurtuldu.Tyler Cameron, New York'ta yeni kitabı 'You Deserve Better'ı tanıtırken görüldü.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar