Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 13.07.2021 tarih ve 13:54 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi

makale içerik

Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi
Kısa Linki Kopyala

Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla çekilen fotoğraflarını sosyal medya takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü oyuncunun yeni imajı, hayranlarını ikiye böldü.

Son olarak rol aldığı Alev Alev dizisiyle hayranlarının karşısına çıkan Hazar Ergüçlü, imajını yenileyerek bambaşka biri oldu.Ergüçlü, siyah derin dekolteli elbisesi ile verdiği bir pozla yeni imajını takipçilerinin beğenisine sundu.Bir kısım sosyal medya kullanıcısı, yaptıkları yorumlarla Ergüçlü'nün yeni imajını beğendiklerini dile getirdi. Ergüçlü’nün bazı hayranları ise eski tarzının daha güzel olduğunu savundu.Saçlarına kahkül kestiren ve topuz yaptıran Ergüçlü, genelde uzun saçlarını salık bırakmasıyla biliniyor. Sadelikten yana olan oyuncu ayrıca sık sık makyajsız pozlarını paylaşıyor."PROKAVATİF OLMAYI ÖĞRENİYORUM" Ergüçlü, kendisinden 19 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile aşk yaşıyor.  Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda Onur Ünlü’yle olan ilişkisini şöyle anlatmıştı: “Provokatif olmayı öğreniyorum Onur’dan. Seni hep anda tutuyor. Hiç bırakmıyor. Normal sohbet ederken öyle bir şey söyler ki, aklında başka bir şey varken konuşmak diye bir şey söz konusu değildir. Tam olarak burada değilsen konuyu kesinlikle kaçırırsın. Sürekli hazır ve burada olman gerekiyor. O provokatiflikle başa çıkabilmek acayip bir şey yani. Bir cümlede anlatacak olursam; onunla kendim olmayı ve bununla da gurur duymayı öğreniyorum.”

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar