Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar anne oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 27.09.2021 tarih ve 11:19 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar anne oldu

makale içerik

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar anne oldu
Kısa Linki Kopyala

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar anne oldu

İş insanı Kaan Demirağ ile evli olan Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, ilk kez annelik heyecanı yaşadı. Erkek bebekleri dünyaya gelen Demirağ-Alkoçlar çifti, oğullarına Cem adını verdi.

Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar (28) ile iş insanı Kaan Demirağ (37), şubat ayında dünya evine girmişti.

Çift, dün sabah saatlerinde ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Güzel haberi Aslışah Alkoçlar, sosyal medya hesabından duyurdu. Alkoçlar, "Oğlumuz Can Demirağ 26.09.2021'de doğdu. Heyecanımızı ve mutluluğumuzu bizimle paylaşan herkese sonsuz teşekkürler" mesajını paylaştı.

ŞUBAT AYINDA EVLENDİLER

9 Ocak'ta nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çift, 6 Şubat'ta da Beşiktaş'taki bir otelde nikah masasına oturmuştu. Mutluluğa "Evet" diyen ikilinin nikah töreninden kareler sosyal medyada paylaşılmıştı.

ASLIŞAH ALKOÇLAR KİMDİR?

Aslışah Alkoçlar, 1993'te İzmir'de doğdu. Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit’in torunu, eski oyuncu Gülşah Alkoçlar’ın kızıdır. Babası iş insanı Ender Alkoçlar'dır. Alkoçlar, Londra’da ekonomi üzerine eğitim aldı.

KAAN DEMİRAĞ KİMDİR?

Kaan Demirağ, HD Group'un sahibi Demirağlar'ın oğludur. Gıda sektöründe yönetici olan Demirağ, 37 yaşında.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar