Hunter Biden otel faturasını Joe Biden'ın hesabından ödedi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.06.2021 tarih ve 11:01 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Hunter Biden otel faturasını Joe Biden'ın hesabından ödedi

makale içerik

Hunter Biden otel faturasını Joe Biden'ın hesabından ödedi
Kısa Linki Kopyala

Hunter Biden otel faturasını Joe Biden'ın hesabından ödedi

ABD Başkanı Joe Biden'ın sansasyonel hayatıyla başını ağrıtan oğlu Hunter Biden yeni bir skandalla gündemde. 51 yaşındaki Biden'ın bir kadınla vakit geçirdiği otel masraflarını babasının hesabından ödediği ortaya çıktı.

Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden, başkanlık seçimi yarışından beri bilgisalarından çıkan/sızan bilgilerle gündemde. Bugüne kadar pedofili suçlamaları ve bir striptizciyle olan ilişkisiyle konuşulan Huter Biden, şimdi de otel kaçamağının detaylarıyla uğraşıyor.New York Post gazetesi, Hunter Biden’ın laptop’undaki faturalara bilgilerini yayınladı. Gazete Biden’ın 2018’de Hollywood’daki bir otelde Yanna adlı bir kadınıyla birkaç gün geçirdiğini açıkladı.Biden’ın 25 bin dolarlık faturayı da o dönem başkan yardımcısı olan babasının hesabından ödediği ortaya çıktı.Yaşananların anlaşılması üzerine bir ajan, Joe Biden’ın kod adı olan Celtic’i kullanarak Hunter’ı uyardı. Ajan, mesajında “Baban beni arıyor” dedi. Hunter Biden ise “Afedersin, lobiye iniyorum” cevabını yolladı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar