İbrahim Büyükak'tan babalık paylaşımı: Yemedim, yedirdim!

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.07.2021 tarih ve 13:12 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. İbrahim Büyükak'tan babalık paylaşımı: Yemedim, yedirdim!

makale içerik

İbrahim Büyükak'tan babalık paylaşımı: Yemedim, yedirdim!
Kısa Linki Kopyala

İbrahim Büyükak'tan babalık paylaşımı: Yemedim, yedirdim!

Nurdan Beşen ile evli olan oyuncu İbrahim Büyükak, 14 gün önce dünyaya gelen oğlu Aslan Oktay'la ilgili esprili bir paylaşımda bulunarak, bebeğiyle çekilen fotoğrafına, "Yemedim, yedirdim!" notunu yazdı.

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak, 2018 yılında çocukluk aşkı Nurdan Beşen ile nikah masasına oturmuştu. Çift, 14 gün önce oğulları Aslan Oktay'ı kucaklarına almıştı.Instagram hesabını aktif kullanan Büyükak, oğluna biberonla süt içirirken çekilen fotoğrafını, "Yemedim, yedirdim!" notuyla yayınladı. 37 yaşındaki oyuncunun espirili paylaşımı, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü."AŞKIMIZ KAMERALARA YAKALANDI" İbrahim Büyükak, geçtiğimiz günlerde de eşi Nurdan Beşen'in çektiği bu kareyi, "Aşkımız ilk kez kameralara yakalandı" notuyla yayınlamıştı.Daha sonra esprili bir paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, Aslan Oktay ile hastane odasında verdiği pozda da "Bebeği biraz fazla mı sahiplenmişim?" ifadelerini kullanmıştı.DOĞUM HABERİNİ BÖYLE DUYURMUŞTU İbrahim Büyükak, geçtiğimiz günlerde eşinin doğum haberini ise "Oğlumuz 'Aslan Oktay' dünyaya geldi. Kendisinin de, annesinin de sağlığı iyi çok şükür. Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederiz. Canımız oğlumuz seni çok seviyoruz" sözleriyle duyurmuştu."OĞLUMUZLA İLK SELFIE'MİZ" İkili, bebeklerinin cinsiyetini de Instagram'dan açıklamış ve "Oğlumuzla ilk selfie'miz..." sözlerini paylaşmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar